Instagram Gizli Hesap Görme, Ücretsiz Gizli Hikaye İzleme Sitesi

Instagram Gizli Hesap Görme, Ücretsiz Gizli Hikaye İzleme Siteleri

Her stalker sosyal medya kullanıcısının hayali olan Instagram gizli hesap görme, ücretsiz gizli hikaye izleme sitelerini listeledik.

Stalking sosyal medya kullanıcıları arasında en popüler atraksiyonlardan biridir. Nitekim bir Instagram kullanıcısının neler paylaştığını gizlice takip etmek yetenek ister. Çünkü Instagram, başka kullanıcıları gizlice takip edebilme özelliklerini kısıtlamıştır.

Bilhassa takip etmediğiniz bir kullanıcının Instagram Story’sini izlediğiniz an da Instagram hikaye özelliğindeki görüldü sıralamasına dahil oluyorsunuz. Bu da Story paylaşan kullanıcı tarafından görülmeniz anlamına geliyor. Peki Instagram gizli hesap görme mümkün mü?

Bu rehberimizde Instagram gizli hesap görme yöntemleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Ayrıca Instagram gizli hesap bakma ve anonim Instagram story izleme sitesi örneklerini listeledik.

Instagram Gizli Hesap Görme Mümkün mü?

Toplam 1 milyar kullanıcıya sahip olan Instagram şüphesiz dünyadaki en popüler sosyal medya paylaşım sitesidir. Yine de gizlilik konusunda sınıfta kalan platform, Stalklamaya izin vermiyor.

Öyleyse Instagram takip etmeyenleri gizlice görme konusunda ne yapabiliriz? Aslında programsız olarak Instagram takip etmeden profil görme işlemine dolaylı olarak izin veriyor. Üçüncü taraf uygulamalar kullanarak aşabileceğiniz Instagram gizli hesap görme işlemi oldukça basittir.

Instagram Gizlice Hikaye Bakma Nasıl Yapılır?

Stalklamanın başka bir çeşidi olan takip etmeyenlerin gizlice Story bakma özelliği de gizli hesap görme yöntemleri arasındadır.

Dolayısıyla Instagram’da takip etmeden hikaye görme de mümkündür. Benzer şekilde Instagram gizli hesap görme yöntemleri gibi üçüncü taraf uygulamalar kullanarak takip etmediğiniz kullanıcıların Instagram hikayesini anonim olarak görebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Bakma Siteleri Ne İşe Yarar?

Instagram gizli hesapları görme, takip etmeden fotoğrafları görme veya Instagram anonim Story izleme gibi niteliklere sahip olan gizli hesap görüntüleyicileridir. Bu siteler genellikle ücretsiz olduğu gibi birçok avantaja sahiptir. Bunlar;

  • Bu siteler gizli profilleri görüntüler.
  • Gizlenmiş Instagram hesaplarının kilidini açar.
  • Videolar başta olmak üzere gönderileri ve hikayeleri tek tıkla indirir.
  • Instagram story gönderilerini gizlice izlemenizi sağlar.
  • Instagram profilinize bakanları gösterir.
  • Sizi takip etmeyen kullanıcıları gösterir.

Instagram Gizli Hesap Görme Siteleri Nelerdir?

Instagram gizli hesap görme sitesi, Instagram da merak ettiğiniz kullanıcının gönderilerini anonim olarak görmenizi sağlar. Ve en önemlisi de kullanıcıyı takip etmek zorunda kalmazsınız.

Listemizde güncel ve yeni gizli hesap bakma siteleri ve popüler Instagram gizli profil görme programları ücretsiz yer alıyor.

Bu siteleri ve programları denemek isterseniz dikkatlice deneyimlemeniz güvenliğiniz açısından son derece önemlidir. Nitekim aşağıda listelediğimiz hiçbir site tarafımızca incelenerek doğruluğu kanıtlanmamıştır. Yaşanacak herhangi bir sorundan dolayı Thinpo sitesi sorumlu tutulamaz, tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

1. Glassagram

Glassagram gizli profil takibi
Glassagram gizli profil takibi

Glassagram her Insta kullanıcısının ihtiyacı olan gizli hesap görme sitesidir. Sosyal medya kullanıcıları arasında oldukça popüler bir site olduğundan rahatlıkla güvenilir bir gizli profil görme sitesidir diyebiliriz. Ancak ücretli gizli profil görme sitelerindendir.

Üç farklı plana sahip olan Glassagram; 48 saat hikaye görüntüleme, yüz arama, takipçi takibi, etiketlenen fotoğraf bildirimi, yorum görme gibi hesabı gizli olan kullanıcıyı anonim olarak takip etmeye olanak tanıyor. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan abonelik planını seçip gizlice stalklamak istediğiniz kişinin profil adresini eklemek.

2. mSpy

Mspy Instagram takip uygulaması
Mspy Instagram takip uygulaması

mSpy Instagram takibi için geliştirilmiş bir keylogger casusluk uygulamasıdır. Ancak bu uygulama telefon takip programı olarak kullanılmakta ve takip edeceğiniz kişinin mobil cihazına yüklenmesi gerekmektedir.

Eğer internet ortamında ve telefonda eşinizin ve çocuğunuzun neler yaptığını gizlice takip etmek istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz. mSpy özelinde takip ettiğiniz kişinin telefon konuşmalarını, mesajlaşmalarını ve konumlarının yanı sıra Facebook, Snapchat ve Instagram mesajlarını görebiliyorsunuz.

3. uMobix

uMobix instagram gizli hesap takibi
uMobix instagram gizli hesap takibi

Modern ebeveynler için telefon takip uygulaması olan UMobix çocuğunuzun akıllı telefonunda veya tabletinde olan her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenize olanak tanıyor.

Tabi buna Instagram gizli hesap görme veya gizli profil takibi gibi niteliklerde dahil. Tek yapmanız gereken mSpy’da olduğu gibi uMobix takip uygulamasını çocuğunuzun akıllı mobil cihazına yüklemektir.

4. Gwaa

Gwaa gizli Instagram görüntüleyici
Gwaa gizli Instagram görüntüleyici

Instagram gizli hesap görüntüleyici sitelerin piri olan Gwaa, özel Instagram hesabını anonim olarak görüntülemek için en iyi Insta Stalker uygulamasıdır.

Stalklamak istediğiniz gizli hesaba sahip kullanıcının kullanıcı adını belirtilen yere eklediğinizde ücretsiz gizli hesap görme işlemini uygulamaya başlayacaksınız.

5. InstaLooker

InstaLooker, gizli hesap görme sitesi
InstaLooker, gizli hesap görme sitesi

InstaLooker, gizli hesap görme siteleri arasında yer alan başka bir Instagram gizli hesap bakma ve anonim Instagram story izleme sitesidir.

Diğer instagram gizli story izleme sitelerinin aksine ücretsizdir ve gizlice profile bakmak istediğiniz gizli hesaba sahip kullanıcının kullanıcı adını belirtilen yere eklediğinizde ücretsiz olarak hesapta paylaşılanları göreceksiniz.

6. Private Insta

Private Insta gizli profil görme sitesi
Private Insta gizli profil görme sitesi

Private Insta popüler Instagram gizli profil görme programları arasında yer alan başka bir anonim Instagram story izleme ve gizli hesap bakma sitesidir.

Gizli Instagram hesabı olan birini tanıyorsanız ve o kişinin fotoğraflarını takip etmek veya onay almak zorunda kalmadan görüntülemek istiyorsanız, çözüm PrivateInsta’da!

PrivateInsta, herhangi bir kullanıcının özel Instagram fotoğraflarını görüntülemenizi sağlayan en popüler Instagram gizli hesap görme sitesidir.

7. Inflact

Inflact instagram gizli hikaye bakma
Inflact Instagram gizli hikaye bakma

Inflact Instagram gizli hikaye bakma konusunda kendini kanıtlamış en iyi gizli hesap görme ve anonim story görme uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olan Inflact son derece basit kullanımıyla Instagram dahil birçok sosyal medya platformunda bilgi toplamanıza kullanıcıları takip etmeden stalklamanıza olanak tanıyor.

8. Eyezy

Eyezy telefon takip uygulaması
Eyezy telefon takip uygulaması

En güçlü telefon takip uygulaması olan Eyezy, keylogger’dan telefon analizcisine, ekran kaydedicisinden, sosyal medya gizli hesap takibine kadar birçok özelliği bünyesinde barındırıyor.

Çocuklarınız ve sevdiklerinizi korumak için Eyezy uygulamasını akıllı mobil cihazlarına kurarak telefonda yaptıkları her şeyi takibe alabilirsiniz.

9. Private Photo Viewer

Private photo viewer Instagram fotoğraf görüntüleme programı
Private photo viewer Instagram fotoğraf görüntüleme programı

Private Photo Viewer Instagram fotoğraf görüntüleme programı Instagram gizli hesaplarını anonim olarak görüntülemenize izin veren naçizane bir Instagram stalk sitesidir.

Herhangi bir aboneliğe ihtiyaç duymayan Private Photo Viewer sadece gizli profil görüntüleme yapacağınız kişini kullanıcı adını başında @ işareti olmadan yazarak SEARCH tıklamanız yeterlidir.

Ayrıca bu tarz Instagram içerikleri ilginizi çekiyorsa yine sitemizde yer alan “En İyi 10 Instagram Story Uygulaması” adlı rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler