Ekibe Dahil Ol

Thinpo’nun gönüllü yazar ekibi ile kendinizi geliştirmenin yanında uzun soluklu bir maceraya ortak olmak için ekibimize katılın.

Kuruluşundan bu yana her geçen gün büyümekte olan popüler kültür platformu Thinpo’nun gönüllü ekibinin bir parçası olmak istiyorsanız info@thinpo.com adresine kendinizi tanıtan ve başvuru sebebinizi açıklayan bir yazıyla başvuru yapabilirsiniz.

Genelde sosyal medya, yazarlık, editörlük gibi alanlarda alımlar yapmaktayız. Diğer alanlar için de yapıyor olacağız. Ayrıca sizin de bir pozisyon öneriniz varsa bunu göndereceğiniz mailin içerisinde belirtebilirsiniz.

Ekibimizin bir parçası olmanızı sağlayacak özellikler;

  • Hayalperest ve maceracı bir ruha sahipsen…
  • “Yazı yazmak benim tutkumdur.” diyorsan… (Yazar adaylar için)
  • Yaratıcı ve özgün düşünebiliyorsan…
  • Sıkı bir popüler kültür takipçisiysen…
  • Araştırmayı ve yeni bilgiler edinmeyi seviyorsan…

Seni Thinpo’ya davet ediyoruz! Öte yandan birlikte keşfedecek, dijital dünyanın amansız dehlizlerinde bir kıvılcım ile yolumuzu aydınlatacak ekip arkadaşları arıyoruz. Sende yaşamın sıkıcı rutinlerinden sıyrılıp düşüncelerini paylaşmak, ufkunu genişletmek ve yeteneklerini geliştirmek istiyorsan aramızda sana da yer var.

 

Seni de ekibimizde görmeyi heyecanla bekliyoruz.😊

Not Başvurulara en geç 48 saat içinde geri dönüş yapılacaktır. Gelen kutunuzu ve spam kutunuzu bu süreçte kontrol etmeyi unutmayın.