Valorant Riot ID İsim (Nick) Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant isim değiştirme, Valorant nick değiştirme nasıl yapılır

2020 yılında çıkış yapan ve dünyada milyonlarca oyuncu tarafından severek oynanan ve milyon dolarlık e-spor turnuvalarına ev sahipliği yapan FPS oyunu Valorant isim değiştirme nasıl yapılır? Valorant nick değiştirme ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar şimdi rehberimizde!

Dünyaca ünlü FPS oyunu Valorant oyununu oynamaya karar verdiyseniz oyunda Riot ID’nizin çok önemli olduğunu fark etmişsinizdir. Peki Riot ID yani nick name değiştirme hakkında bilmeniz gereken birtakım önemli şartların olduğunu biliyor muydunuz?

Valorant Riot Nick (İsim) Değiştirme Süresi Ne Kadar?

Valorant oyununda isim değiştirmek kolaydır. Ancak istediğiniz her an isim değiştirme hakkına sahip olamazsınız. Valorant oyununda isim değiştirmek istediğinizde son isim değişikliğinden 30 gün sonrasına kadar isim değiştirme hakkınız olamaz.

Valorant RIOT hesap yönetiminden Valorant isim değiştirme
Valorant RIOT hesap yönetiminden Valorant isim değiştirme

Bu nedenle Riot ID yani Riot kimliğinizi değiştirmek isterseniz en az 30 gün beklemek zorundasınız. Bu nedenle isim seçerken kararınızı en az 30 gün kalıcı olacak şekilde vermelisiniz.

Valorant İsim Nasıl Değiştirilir?

Valorant FPS oyununda isim değiştirmek istiyorsanız tarayıcı üzerinden https://account.riotgames.com/ yolunu takip ederek hesabınıza giriş yapmalısınız, ardından Riot Hesap Yönetimi sayfasına tıklayın ve almak istediğiniz yeni Valorant nick name değerini RIOT ID metin kutusuna girin.

Valorant İsim Önerileri, 2023 Valorant Nick Names Listesi

Valorant oyununun temel taşlarından biri olan Valorant oyuncu isimleri her gamer için bazen bir hezimet olabilir. Bu nedenle Valorant oyuncuları için hazırladığımız Valorant nick önerileri ve Valorant oyununda isim değiştirmek istediğinizde kullanmak isteyeceğiniz en havalı Valorant isimleri

Itachi Hinata Yagami Shoto
Ryuu Hisoka Ackerman Tadashi
Dio Kaede Kiyoshi Yuuki
Asuka Kazuko Michiko Tetsuya
Daisuke Zoro Natsu Wasaki
Fumiko Uchiha Raiden Sasaki
Haru Gintama Seiji Jaeger
Hideo Uzumaki Shinobu Freecss
Ichiro Saitama Tadashi Ichigo
Jiro Luffy Shinobu Midoriya

Valorant isminizi değiştirdiğinize göre Valorant Crosshair yani nişangahınızı hazır nişangah kodlarıyla düzenlemek isterseniz sitemizde yer alan “2022 Valorant Pro Crosshair (Nişangah) Kodları” adlı rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler