Star Wars: The Bad Batch Disney+’a Geliyor!

Disney+ Yeni Animasyon Dizisi Star Wars: The Bad Batch Konusu, Çıkış Tarihi Ve Fragmanı Hakkında Bilinmesi Gereken Tüm Detaylara Işık Tutuyoruz.

Disney+ yeni animasyon dizisi Star Wars: The Bad Batch konusu, çıkış tarihi ve fragmanı hakkında bilinmesi gereken tüm detaylara değindiğimiz inceleme yazımızda gelecek animasyon dizisinin teknik detaylarına ışık tutuyoruz. 

Disney+ bir başka deyişle Disney Plus, TCA basın turu esnasında beklenen Lucasfilm ve Marvel Studios dizilerinin yayın tarihlerini duyurdu. Bu duyurular arasında Star Wars hayranlarının merakla beklediği Star Wars: The Clone Wars animasyon dizisinin spin-off‘ dizisi olarak tanıtılan yeni Disney+ animasyon dizisi Star Wars: The Bad Batch’de yer alıyordu.

The Mandalorian ile büyük sükse yapan Disney+, dizinin tutması ile The Book of Boba Fett dizisi için Lucasfilm ile anlaşmaya varmıştı. Geçtiğimiz günlerde Gina Carano’nun sosyal medya paylaşımlarından ötürü The Mandalorian dizisinden atılması ile dikkatleri üzerine çeken Disney ve Lucasfilm yapım şirketleri, Cara Dune’un başrolünde yer aldığı Rangers of the New Republic dizisini rafa kaldırmıştı. Franchise anlaşmasından iki yeni Star Wars dizisinin de yolda olduğunu duyuran Disney+ aynı zamanda The Mandalorian dizisinin ikinci sezonunda ortaya çıkan Rosario Dawson‘lı Ahsoka Tano karakterinin başrolünde yer aldığı Star Wars: Ahsoka dizisine de yeşil ışık yaktı!

Star Wars: The Bad Batch Clone Force 99 Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Star Wars: The Clone Wars zaman çizelgesinde geçen olaylara değinen Star Wars: The Bad Batch dizisinde deneysel bir klon takımı olan Clone Force 99‘ın ayrılıkçı güçlerle olan mücadelesine değiniliyor. Galaktik Cumhuriyetin Klon askerlerine nazaran özel yeteneklere sahip Özel Harekat Tugayı Clone Force 99 genetik mutasyonla tasarlanmış dört klondan meydana geliyor. Crosshair, adından da anlaşılacağı üzere keskin nişancı yetenekleriyle düşmanlarına korku salıyor. Wrecker iri cüsseli, kaslı yapısı ile uçanı, kaçanı affetmiyor! Bir diğer klon olan Tech ise gelişmiş zihinsel kapasite ve zekaya sahip olarak ekibin IT personeli. Son klonumuz ise Hunter. Rambovari görüntüsüyle ekibin lideri olan keskin duyusal yeteneklere sahip gelişmiş keşif komandosu. Klon Savaşları neticesinde Anaxes gezegeninde gerçekleşen savaş sonucunda Klon Onbaşı‘da kadroya katıldı. Kısaca özetlemek gerekirse sıradan askerlere göre son derece bad-ass bir tarzlarının olması dolayısıyla üslerine rapor verme gereksinimi bulunmayan iş bitirici, komando ekibi. Bir nevi bordo bereli!

Star Wars: The Bad Batch fragmanından görüldüğü üzere The Mandalorian dizisinde yer alan ve The Book of Boba Fett’in başrolünde yer alacak seçkin bir paralı asker ve suikastçı olan Fennec Shand karakteri de animasyon dizisinde yer alacak ve The Mandalorian’ın sevilen oyuncusu Ming-Na Wen‘de Fennec Shand’ı seslendirecek.

Star Wars: The Bad Batch Çıkış Tarihi

Star Wars: The Bad Batch, Disney Plus’ın basın turu esnasında açıkladığı tarih aynı zamanda Star Wars için önemli etkinliklerin düzenlediği yıl dönümü olan 4 Mayıs. Star Wars: The Bad Batch çıkış tarihi mayıs ayının dördünde Disney Plus yayın platformu üzerinden izlenebilecek. Star Wars: The Bad Batch 2.bölümü ise 3 gün sonra 7 Mayıs 2021 tarihinde Disney Plus üzerinden izlenebilecek. Daha sonraki bölümleri ise her cuma Disney Plus’a eklenecek. Star Wars: The Bad Batch kaç bölümden oluşacak veya kaç sezon yayınlanacak henüz bu konuda bir açıklama yapılmamış olsa da yakında Star Wars: The Bad Batch animasyon dizisi yeni bölümleri ile ilgili daha kapsamlı bilgiler Disney Plus tarafından Star Wars hayranlarıyla paylaşılacaktır.

Star Wars: The Bad Batch Fragmanı

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler