Sons of the Forest Anahtar Kartları Nerede Bulunur?

Sons of the Forest anahtar kartı yerleri

Sons of the Forest oyununda balta, arbalet, testere gibi değerli eşyaları bulmak için Maintenance, VIP, Guest anahtar kartları yerleri hakkında tüm detaylar.

Endnight Games tarafından geliştirilen yeni açık dünya hayatta kalma korku simülatörü Sons of the Forest, yamyam istilasına uğramış gizemli bir adada tek başınıza veya arkadaşlarınızla hayatta kalmak için mücadele edebileceğiniz harika bir oyundur.

Site 2 adasını ne kadar çok keşfederseniz, farklı gizemleri ortaya çıkaracak, yan görevleri yerine getirirken hayatta kalmanızı sağlayacak son derece değerli eşyalara sahip olacaksınız. Ve biliyoruz ki bu değerli eşyalar öylece ortaya bırakılmıyor. Ada içerisinde gizli sığınaklara erişebilmek için anahtar kartlarına (keycard) ihtiyacınız var.

Peki anahtar kartları buldunuz, diyelim gizli sığınaklardaki hangi değerli eşyalara erişebileceksiniz? İşte o eşyalar:

  • Laser Sight
  • Firefighter Axe
  • Crossbow
  • Chainsaw

Yine de anahtar kartlarını aramadan önce Rebreather, Rope Gun’ı ve küreği bulmanız gerekiyor. Zira bu ekipmanlara sahip olmadığınızda keycard yerlerini bulsanız da anahtar kartlarına erişemeyeceksiniz.

Peki “Sons of the Forest anahtar kartları nerede bulunur?” Bu sorunun cevabı rehberimizin devamında.

Sons of the Forest Anahtar Kartı Yerleri

Sons of the Forest oyununda keycard ögelerini bulabilmek, ekstra çaba gerektiriyor. Ve maalesef ki bu anahtar kartlarını GPS aracılığıyla bulunduğu bölgeye gitmeden göremiyorsunuz. Bu nedenle adanın her köşesini, bucağını gezmeniz gerekiyor.

Ayrıca unutmamalısınız ki, anahtar kartlarını sırasına göre bulmak oldukça önemli. Bu nedenle ilk etapta planlı hareket etmeniz gerekiyor.

Bunun ne denli zor bir mücadele olacağını bildiğimizden oyundaki anahtar kartı yerleri hakkında tüm bildiklerimizi adım adım açıkladık.

Sons of the Forest oyununda 3 anahtar kartı vardır. Bu anahtar kartları aşağıda listelenmiştir:

  • Maintenance keycard
  • VIP keycard
  • Guest keycard

Öyleyse bu anahtar kartlar nerede bulunur? Aşağıdaki haritayı inceleyerek tüm keycard lokasyonlarını görebilirsiniz.

Eğer bu lokasyonlardan birine giderseniz GPS haritanızda yeşil ping belirecektir. İşte o pingin olduğu yer anahtar kartının bulunduğu yerdir.

Anahtar kartlarının haritadaki yerleri
Anahtar kartlarının haritadaki yerleri

Sons of the Forest Maintenance Anahtar Kartı Yeri

Maintenance anahtar kartı konumu
Maintenance anahtar kartı konumu

Maintenance anahtar kartının bulunduğu bölgeye geldiğinizde iki tripod ve bir golf sopası arayın. İki tripod arasında bir toprak parçası göreceksiniz. Toprağın üzerinde durduğunuzda, önemli bir şeyi ortaya çıkarmak için burayı kazabileceğinizi belirten bir kürek simgesi belirecektir.

Kürekle kazdıkça bir giriş kapağı görünecektir. Ardından, kalan kiri silmek için kapıyla etkileşime geçebilir ve onu açarak yer altına inen bir dizi merdiveni ortaya çıkarabilirsiniz.

Merdivenlerden aşağı inerek koridor boyunca yürüyün. Kısa bir süre sonra sağda bir kapı açıklığı göreceksiniz. Kapıdan geçip karşı duvardaki tabloya gidin. Solunuzdaki masada Maintenance anahtar kartını bulacaksınız.

Sons of the Forest VIP Anahtar Kartı Yeri

VIP anahtar kartı lokasyonu
VIP anahtar kartı lokasyonu

Alana vardığınızda hurdaya dönmüş iki golf arabası göreceksiniz. Golf arabalarına yaklaştıkça yanda, kayaların arasında bir mağara girişi ortaya çıkacak. Mağara uzun değil, yeraltına inen tek basit bir tünel var ve tünelin sonunda da tek bir kapak yer alıyor.

Kapaktan içeri girdiğinizde genişçe bir tesise çıkıyorsunuz. Burada Maintenance kartını kullanarak VIP kart konumuna ulaşabilirsiniz. VIP keycard güvenlik ofisindeki bilgisayar masasında bulunuyor

Sons of the Forest Guest Anahtar Kartı Yeri

Guest anahtar kartı yeri
Guest anahtar kartı yeri

Alana vardığınızda içinden geçebileceğiniz başka bir mağara girişi bulmalısınız. Yeraltına inen tüneli takip ettiğinizde başka bir tesise giriş yapacaksınız.

Tesiste bulunan Night Club, Guest anahtar kartının bulunduğu bir konumdur. Ancak gece kulübüne giriş yapabilmek için VIP kartınızın halihazırda envanterinizde bulunması gerekiyor.

Ardından bir grup cesedin yer aldığı ilk locaya girerseniz cam masanın üzerinde yer alan Guest anahtar kartını görebilirsiniz.

Ayrıca Sons of the Forest oyunundaki ilk gecenizde nasıl hayatta kalınacağını merak ediyorsanız yine sitemizde yer alan “Sons of the Forest Hayatta Kalma Rehberi” adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler