Sea of Thieves 7. Sezon Yenilikleri ve Çıkış Tarihi

Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 etkinliğinde duyurulan Sea of Thieves 7. Sezon Captancy güncellemesi yenilikleri, yeni sezon özellikleri ve Sea of Thieves 7. sezon tanıtım fragmanının tüm detaylarına yer veriyoruz.

30 milyondan fazla aktif oyuncusu bulunan Sea of Thieves (Hırsızlar Denizi) korsan oyunu, geçtiğimiz günlerde Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 etkinliğinde Captancy adlı 7.sezon fragmanını yayınladı. Ayrıca etkinliği merak ediyorsanız Xbox Youtube kanalından Xbox & Bethesda Games Showcase videosuna göz atabilirsiniz.

Etkinliğin en çok dikkat çeken bölümlerinden biri olan Sea of Thieves 7. sezon fragmanı, milyonlarca oyuncuyu ilgilendiren oyun içi geliştirmelerin çok yakında geleceğinin sinyalini verdi.

Sea of Thieves 7. Sezon Güncellemesi Ne Zaman?

Rare tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından yayınlanan bir aksiyon – macera oyunu olan Sea of Thieves 6. sezonunda anlatı odaklı maceralar, hayaletli deniz kaleleri ve Athena’s Fortune güncellemeleri gibi birçok yenilik sunmuştu.

Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 itibariyle Sea of Thieves’in merakla beklenen yeni sezonunun tanıtım videosu yayınlandı. Videoda müzikal bir tarzı benimseyen Sea of Thieves yapımcıları 7.sezon yeniliklerini 2 dakikalık videoda tanıttı.

Sea of Thieves 7. sezon çıkış tarihi

Ayrıca Sea of Thieves 7. sezon fragmanının sonunda Sea of Thieves 7. sezon güncellemesinin PC, Xbox ve Cloud platformları için ücretsiz olarak 21 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanacağı duyuruldu.

Sea of Thieves 7. Sezon Yenilikleri Nelerdir?

Takım oyunu ve stratejinin en güzel örneklerinden biri olan açık dünya korsan oyunu Sea of Thieves, uzun soluklu maceralarıyla hala daha en çok sevilen oyunlardan biri olmaya devam ediyor.

Bunun en bariz nedeni; muhteşem akıcı grafikleri, anlatıya dayalı görevleri ve çeşit çeşit hazinelerle dolu engin denizleri desek yeridir!

Sea of Thieves 6. sezonuyla birlikte gelen yenilikler birçok oyuncu için yeterli olmasa da 7. sezonun yayınlanmasının ardından gelecek özellikler tüm sisi dağıtmaya yetecektir.

Sea of Thieves 7. sezon Özellikleri

Peki merakla beklenen Sea of Thieves’in 7. sezon güncellemeleri ve yenilikleri nelerdir? Bu sorunun yanıtı için aşağıda maddeler halinde listelediğimiz  Sea of Thieves 7. sezon yeniliklerine göz atabilirsiniz.

  • Maceraların kontrolünü ele alabilme özgürlüğü
  • Özelleştirilebilir gemi modifikasyonları (Kaptan Köşkü dahil)
  • Gemiye isim verme özelliği
  • Anlatı odaklı geliştirmeler

Bu yenilikler dışında resmi olmayan söylentilerde mevcut. Bu söylentilerden biri ise uzun zamandır konuşulan ve oyunculara kendi kalelerini inşa edebilecekleri bağımsız yerleşimler oluşturabilme özelliğidir. Zira 30 milyon oyuncuya sahip olan Sea of Thieves’in böyle bir geliştirmeye imza atması şu an için pek mümkün görünmüyor.

Ek olarak, Sea of Thieves’in maceralarla dolu denizlerinde bir korsan olarak antik para ve altın kazanabileceğiniz yöntemleri listelediğimiz “Sea of Thieves Antik Para ve Altın Kazanma Rehberi” adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sea of Thieves 7. Sezon Captancy Güncellemesi Tanıtım Fragmanı

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler