Palworld Nasıl Oynanır? Oyun Rehberi

Palworld nasıl oynanır

Açık dünya ve hayatta kalma oyunu olan Palworld nasıl oynanır? Palworld rehberi, temel mekanikleri ve hayatta kalmak için ipuçları ile oyun hakkında bilmeniz gereken detaylar. 

Palworld son zamanlarda herkesin konuştuğu, oynadığı ve yayınını yaptığı, Pocket Pair, Inc tarafından geliştirilen bir açık dünya, yaratık toplama ve hayatta kalma oyunudur.

Oyun, oyuncuların Palapagos (ya da oyuncuların dünyalarını oluştururken koymuş olduğu başka bir ada adı ne ise) Adaları’na vurdukları ve yanlarına sadece onları yönlendirecek gizemli bir “Paldeck” bulunduğu bir anda başlarlar.

Oyuncular, vurdukları bu adada yaşamakta olan çeşitli Pal’ları yakalayarak onları barınak inşa etmek için, savaşmak için ya da diğer birçok neden için kullanarak, adaların var olan gizemlerini araştırırken kötü niyetli bir avcılık örgütüne (Poaching Syndicate) karşı mücadele verirler.

Palworld, 19 Ocak 2024 tarihinde erken erişime açıldı. İlk sekiz saat içerisinde altı milyon kopya satarak birçok oyuncuyu kendi dünyasına bağladı. Keşfedilecek birçok farklı biyom ve zindanla birlikte, Palapagos Adaları, geniş bir açık dünyada keşif yapmayı ve yaratık yakalamayı seven herkes için bir hazine niteliğinde. Peki, Palworld nasıl oynanır? Sizin için bir Palworld oynanış rehberi hazırladık!

Palworld İçin Genel İpuçları ve Püf Noktaları

Palworld’e başlarken öğrenilecek bir sürü şey var, bu nedenle Palapagos Adaları’nda hayatta kalmak ve keşfetmek için bazı kullanışlı ipuçları ve püf noktalarını size aşağıda verdik ve Palworld oynanış rehberi sunduk.

Palworld Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

Palworld nasıl oynanır diye sorduğunuz zaman akla gelen ilk sorulardan biri de çok oyunculu seçenekler ile ilgilidir. Palworld rehberi içerisinde oyunun detaylarına girmeden önce çok oyunculu seçenekleri sizinle paylaşıyoruz.

Palworld, iki farklı çok oyunculu seçenek sunar. Palapagos Adaları’nın oyunculara sunduğu keşif deneyimi çok geniş olduğu için oyuncular ya arkadaşlarıyla ya da 32 kişilik sunucularda oynamayı tercih edebiliyorlar. Bu çok oyunculu modlar, birbirlerinden birazcık farklı olan ayarlar gerektirmekte.

Palworld Coop Oyun Nasıl Açılır?

Palworld coop oyun açma ayarları
Palworld coop oyun açma ayarları

Coop bir oyunu başlatmak için önce tek oyunculu bir dünya oluşturup çok oyunculu seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor. Çok oyunculu seçeneği, yeni bir tek oyunculu dünya oluşturulurken etkinleştirilebileceği gibi, “Start Game” menüsündeki dünya ayarları, yani “World Settings” kısmında etkinleştirilebilir.

Bu ayar etkinleştirildiği zaman, oyuncular oyuna girebilirler ve davet kodlarını “Options,” yani ayarlar kısmından görebilirler. Bu kod, diğer oyuncuların coop oyuna katılması için gerekli bir koddur.

Palworld Coop Oyuna Nasıl Katılınır?

Palworld coop oyuna katılma ayarları
Palworld coop oyuna katılma ayarları

Coop bir oyuna katılmak için oyuncuların sadece “Join Multiplayer Game (Invite Code)” seçeneğini ana menüden seçmeleri gerekiyor. Gireceğiniz sunucunun sahibinden bir kod aldıktan sonra bu kodu açılan alana girerek oyuna katılabilirsiniz. Bu, 1 ila 4 kişi ile oynanabilir.

Palworld Sunucuya Nasıl Katılınır?

32 kişiye kadar ev sahipliği yapabilen bu serverlara katılmak için ana menüden “Join Multiplayer Game” seçeneğine tıklamalısınız. Bu, size var olan ve girebileceğiniz birçok sunucu gösterecektir. Oyuncular aynı zamanda sunucunun IP adresini ekranın altında bulunan kısımdan girerek bir sunucuya katılabilirler.

Palworld Nasıl Oynanır?

Palworld karakter kişiselleştirme ekranı
Palworld karakter kişiselleştirme ekranı

Oyuncularına geniş bir dünya ve yakalanacak bir sürü yaratık ile derin bir deneyim sunan Palworld’e başlarken her şey bir anda çok karışık gelebilir.

Başlarken yapacağınız ilk şeylerden biri, tabii ki karakterinizi kişiselleştirmek olacak. Oyuncular oyuna başladıkları zaman karakterini kişiselleştirebilecekleri bir ekran ile karşılaşırlar. Cinsiyet, saç, gözler, ses ve yüz gibi ayarlarıyla oynayabileceğiniz birçok seçenek mevcut. Ancak yapacağınız karakterlerin şimdilik kalıcı olduğunu ve daha sonra değiştiremeyeceğinizin bilincinde olun.

Oyun aynı zamanda başlamadan önce oyunun zorluk derecesini de ayarlamanız için bir seçenek sunuyor. “Casual,” “Normal” ve “Hard” olarak bu zorluk dereceleri kolaydan zora doğru sıralanabilir. Casual zorluk derecesinde oynadığınız zaman öldüğünüzde eşyalarınızı ve Pal’ları, yani yaratıklarınızı düşürmezsiniz.

Palworld’de Nasıl Üs Kurulur ve Eşya Yapılır?

Palword inşa ve malzeme toplamak
Palworld inşa ve malzeme toplamak

Oyuna başladığınız zaman uyandığınız adada sizi yönlendirmek için bir dizi arayüz kutusu ve öğretici pencere beliriyor. Palworld rehberi içinde olan ve ilk yapmanız gereken şeylerden biri olan şey, tabii ki malzeme toplamaktır. Başta yumruklarınız ile malzemeleri toplayacağınızdan hızlıca odun ve taş toplamaya bakın.

İnşa etme menüsünü açtıktan sonra “primitive workbench” yapabiliyorsunuz. Önceliğiniz bir taş balta ve bir taş kazma yapmak olmalı, böylece ağaçları daha kolay kesebilir ve taşları daha kolay kırabiliriniz.

Taş kazmanız ile birlikte adı “Paldium fragments” olan mavi ve parlayan taşları toplayabiliriniz. Bu parçalar “Pal Sphere” ve “Palbox” yapmanızı sağlayacaktır. Palbox, işlemlerin merkezi olarak bir alan belirleyecek ve bu da farklı türdeki inşa menüsüne erişmenize olanak tanıyacaktır. Dünyalar birbirlerinden farklı yaratılmadığı için düz, geniş bir alan bularak oraya yerleşmenizde fayda var.

Palworld’de Soğukta Nasıl Hayatta Kalınır?

Palworld Tundra Elbisesi
Palworld Tundra Elbisesi

Tıpkı diğer hayatta kalma oyunları gibi, Palworld’de de sert hava koşullarına kendinizi adapte etmeniz gerekiyor. Soğuklar eğer engellemezseniz hızlıca canınızı götürebilir.

Başlangıçta kolayca elde edebileceğiniz malzemeler ile soğuktan korunmak mümkün. Taş ve odun topladıkça, teknoloji kısmında açabileceğiniz yeni tarifler ortaya çıkar. Meşale (1. Seviye), kamp ateşi (2. Seviye), kumaş elbise (4. Seviye) ve tundra kıyafeti (9. Seviye) gibi.

İlk başladığınızda sadece kamp ateşi ve meşale yapabileceksiniz ve ısınmak için kamp ateşinin yanında durmanız gerekecek. Meşale ve kumaş elbise gece gezmenizi kolaylaştıracak ancak dondurucu soğuklar için tundra kıyafeti edinmeniz şart.

Palworld’de Sıcakta Nasıl Hayatta Kalınır?

Palworld Çöl
Palworld Çöl

Palworld’de farklı birçok biyom bulunuyor, bazıları çok soğuk olabiliyorken bazıları da oldukça sıcak olabiliyor. Çöller oyunun kaynaklar açısından en önemli yerlerinden biridir, ancak çöl sıcağı ile başa çıkmak da zordur. Çöl ile nasıl başa çıkabileceğiniz sizin için yazdığımız bu Palworld oynanış rehberi içerisinde yer alıyor.

Sıcaktan korunmanın yollarından birisi de zırhınızın avantajını kullanmak olur. Tropikal elbise ya da “Heat Resistant Pelt Armor” yapmak sizi sıcaklara karşı koruyabilir.  Bu iki zırh da 9. Seviyede açılırlar. Tropikal elbiseyi yapmak için 3 kumaş, 2 adet de “flame organ” toplamanız gerekiyor. Flame organ Flambelle ve Foxparks’tan elde edilebilir.

Heat Resistant Pelt Armor yapabilmek için de 15 adet deri ve 4 adet “ice organ” kullanmanız gerekiyor. Ice organ Pengullet, Rooby, Univolt, Direhowl gibi Pal’lardan toplanabilir.

Palworld’de Başınıza Konulan Ödül Nasıl Kaldırılır?

Palworld "wanted" statüsü
Palworld “wanted” statüsü

Palworld rehberi “wanted” durumunu ortadan kaldırmak için üç ipucu içeriyor. Palworld’ün kendi kuralları vardır ve bunları ihlal ederseniz suçlu olarak kabul edilirsiniz. Bu genellikle evcil hayvanlarınıza veya NPC’lere saldırdığınızda ya da onları öldürdüğünüzde olur, bu nedenle Palworld’de başınıza konulan ödülü nasıl kaldıracağınızı bilmelisiniz.

Uygulayabileceğiniz ilk yöntemlerden biri ölmektir. Sizi arayan herkes, siz öldükten sonra bunu bırakacaktır. Ancak öldüğünüz zaman eşyalarınızı düşüreceğinizden öldüğünüz yere onları toplamaya gitmek zorunda kalırsınız. Haritada öldüğünüz yer işaretleneceğinden bulmanız çok da zor olmayacaktır.

İkinci yöntem ise kaçmak ve sizi bulamayacakları bir yer bulmaktır. Eşyalarınız için geri dönmenize gerek olmadığı için bu yöntem çok daha kolaydır, ancak üssünüzden çok uzaklaşırsanız işiniz zorlaşabilir.

Son yöntem ise tanıkları ortadan kaldırmaktır. Eğer hızlı bir şekilde hepsini ortadan kaldırırsanız, artık aranmazsınız.

Savaşmak, Pal Toplamak ve Seviye Atlamak

Palworld'de savaşmak
Palworld’de savaşmak

Palworld nasıl oynanır sorunuzun bir cevabı da üs kurmak ile ilgilidir. Palworld’de bir üs kurulduktan ve yatak gibi temel yapılar inşa edildikten sonra, malzeme toplamaya ve üssünüzün yakınlarında bulunan Pal’lar ile etkileşime geçmeye başlamalısınız.

Oyunda hızlı bir şekilde güçlenmenin en iyi ve en kolay yollarından birisi de seviye atlamaktır. Fakat Palworld’de seviye atlamak, sadece yetenek puanlarınızı artırmaktan biraz daha ötedir. İlk başta çalışma hızınızı ve taşıyabileceğiniz ağırlık miktarını artırmak önemlidir.

Palworld’de her şey size EXP vermektedir, canavarlarla savaşmak, ağaç kesmek, bir şeyler inşa etmek… Kazandığınız bu EXP, Palbox’ta kalan Pal’lar haricinde genel olarak paylaştırılır.

Seviye atlamanın bir artısı da teknoloji puanları kazanmaktır, bununla birlikte birçok şeyin tarifini ve nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Baştaki hedefiniz 5. seviye olmalıdır, çünkü 5. seviyede paraşütü açarsınız.

Palworld’de Görevler Nasıl Tamamlanır?

Palbox
Palbox

Palworld’de iki tür görev bulunur. Ekranın sağ üst köşesinde bir eğitim penceresi bulunur ve bu oyunculara hangi düğmelerin ne işe yaradığını söylemenin yanı sıra iyi bir Palworld rehberi görevi görür.

Diğer görev sistemi ise, Palbox üzerinde bulunan görevleri içerir. Görevleri tamamlamak, Palbox seviyesini yükselterek üssünüzde kaç tane Pal’ın konuşlandırılabileceğini artırır. Üssünüzde daha fazla Pal olduğu zaman, üretim ve toplama hızı da bir hayli artar. İlk birkaç saat boyunca bu görevlere odaklanmanız gelişebilmeniz için yararlı olacaktır.

Pal’lar Nelerdir ve Nerede Bulunurlar?

Pal’lar, Palworld’ün temel parçasıdır. Birbirinden farklı ve çeşit çeşit olup farklı yerlerde dolaşan bu Pal’lar oyun deneyiminizi farklı bir seviyeye çıkarırlar ve birbirilerinden farklı olarak gezdikleri biyomlar değişebilir.

Pal’lar Nasıl Yakalanır?

Pal küresi
Pal küresi

Palworld oynanış rehberi, oyuna canlılık katan sevimli ve büyüleyici yaratıklar olan Pal’lar olmadan eksik olurdu. Oyuncular, oyunda ilerledikçe 100’den farklı türdeki Pal’ları yakalayabilir, eğitebilir ve arkadaş olabilir. Hepsinin birbirinden farklı kişilikleri, yetenekleri ve görünümleri vardır.

Oyuncular Pal’larını yanlarında götürebilir ya da onlara farklı görevler verebilir; madencilik, zanaat ya da tarım gibi. Yine de bazı Pal’ların saldırgan olduğunu unutmamak gerekir.

Oyunda Pal yakalamak tıpkı Pokemon yakalamaya benzer. “Pal sphere” yani Pal küresi denilen bir eşya ile Pal’ları yakalayabiliyorsunuz. Bu eşyaları üretmeden önce ikinci seviyeye ulaşmalı ve 1 paldium parçası, 3 odun ve 3 taş toplamalısınız, gezerken de rastgele dünyada bulabiliyorsunuz.

Bir Pal Sphere edindikten sonra bunları bir Pal’a Q tuşu ile atabiliyorsunuz. Q tuşuna basılı tutmak aynı zamanda yakalamakta olduğunuz Pal’ı yakalama olasılığınızın kaç olduğunu da gösterir. Bir Pal yakaladıktan sonra partinize eklenir ve eğer partiniz dolu ise üssünüzde bulunan Palbox’a aktarılır.

Pal yakalama şansınızı canlarını azaltarak, daha iyi Pal Sphere kullanarak ya da onlara arkadan vurarak artırabilirsiniz. Bir Pal yakaladıktan sonra onlara üssünüzde birer yatak koymayı ve beslemeyi unutmayın!

Palworld’de Şanslı Pals Nasıl Yakalanır?

Şanslı Pal’ları yakalamak basit olsa da bu Pal’ların farklı özellikleri ve yetenekleri olması onları yakalama sürecini daha eğlenceli hale getirebiliyor. İlk olarak çok daha nadir bulunurlar, onları türlerinin geri kalanlarından daha büyük oldukları için ve etrafları parladığı için kolayca fark edebilirsiniz. Şanslı bir Pal’ı yakalamak da daha zordur ve dünyada rastgele çıktıkları için belli bir lokasyon söylemesi de mümkün değildir.

Oyuna Başlandığında Hangi Pal’lar Yakalanmalı?

Pals
Pals

Palworld nasıl oynanır diye sorulduğu zaman akla getirdiği ilk şey Pal’lardır. Chikipi, Lamball ve Cattiva, oyundaki ilk üç pal türüdür. Bu üçü de genel olarak ev içi amaçlar için kullanılır. Chikipi’leri yiyecek, Lamball’ları yün, ve Cattiva’ları ise iş gücü için kullanabilirsiniz.

Daha sonra, daha spesifik işleri yerine getirecek Pal’ları aramaya başlayabilirsiniz. Bunlardan birisi Foxparks’tır. Daha sonra tarlanızı sulamak için Pengullet’ler, kereste için ise Lifmunk’ları ve Eikthyrdeer’leri yakalamak isteyebilirsiniz.

Savaş için ise Daedreams ve Hoocrates yakalamak isteyebilirsiniz. Hoocrates’i ana Pal olarak kullanıp, daha sonra Daedream Necklace yaparak Daedream’lerinizi kürelerinden çıkarmadan çağırabilirsiniz.

Pal’lerinizin düzgün çalışabilmesi için ihtiyaçlarını giderebilmeleri ve mutlu olmaları gerekir. Onlara yatak ve sıcak su havuzu inşa eder sağlıklarını yüksek tutarsanız sizin için mutlulukla çalışmaya devam edeceklerdir.

Dinossom Nerede Bulunur?
Dinossom nerede bulunur
Dinossom nerede bulunur

Dinossom, oyuna ilk başladığınızda karşılaşabileceğiniz bir Pal’dır ve oyundaki büyük Pal’lardan biridir.  Oyundaki birçok tehlikeye karşı kayda değer bir tehdit oluşturan Dinossom, saldırdığı zaman düşmanını uçurabiliyor.

Dinossom bulmak için çok uzağa bakmanıza gerek yok, oyunun başlangıç bölgesinde görebileceğiniz ilk büyük yaratıktır. “Expedition Survivor’s Campsite” ilerisinde bulunan merdivenden aşağıya inip sağa döndüğünüz takdirde onları bulmanız mümkündür.

Dinossom, ağaç kesmek ve tarlanıza ekin ekmek gibi konularda size yardımcı olabilecek bir Pal’dır ve isterseniz onunla birlikte onu sürerek haritada dolaşabilirsiniz.

Foxparks Nerede Bulunur?
Foxparks
Foxparks

Foxparks diğer Pal’ların aksine yemek pişirmenizde yardımcı olabiliyor, bu sayede kamp ateşinin başında siz uğraşmıyorsunuz. Biraz daha seviyeniz arttıktan sonra Foxparks madenleri külçe haline getirmeye ve diğer demircilik işlerini halletmeye başlar.

Yiyecek ve demircilik dışında savaşlarda da oldukça işe yarayan Foxparks, belli bir uzaklıktan ateş ile saldırır. Ona bir koşum takımı yaparak bir alev makinesi haline bile getirebilirsiniz.

Foxparks’ı oyunun başlangıç bölgesine yakın bir yerde bulabilirsiniz. “Plateau of Beginnings” tarafında bulunan hızlı seyahat noktasına gitmelidirler. Expedition Survivor’s kamp alanından geçip aşağı inmelisiniz. Nehri gördükten sonra sol tarafında, şelalenin altındaki bölgede bulunabilirler.

Lifmunk Nerede Bulunur?
Lifmunk
Lifmunk

Palworld’ün en çok beğeni toplayan yaratıklarından biri olan Lifmunk, oyuna başladığınızda çok kullanışlı olan yeşil bir sincaptır ve Palworld rehberi içinde önemli bir yer tutar. Çok sevimli görünse de Lifmunk oyunun kaderini değiştirebilen sessiz bir suikastçıdır.

Çimen türü yaratıklardan en acımasızı ve ölümcülü olan Lifmunk, sizi zorlu bir savaştan sağ çıkarabilir. Sizinle birlikte gezerken teknoloji puanlarınız ile açıp yaptığınız hafif makineli bir tüfek taşıyabilen Lifmunk sizi koruyacaktır.

Başlangıç bölgesinden çıktıktan sonra onları neredeyse her yerde görebilirsiniz. Genelde iki ya da daha fazla gruplar halinde gezerler.

Melpaca Nerede Bulunur?
Melpaca
Melpaca

Alpaka benzeri bir görünüme sahip, beyaz yünle kaplı ve uzun bacaklara sahip nötr bir Pal’dır. Oyuna başladığınızda bulabilirsiniz ve onu sürebildiğiniz için yolculuklarınızın vazgeçilmez bir parçası haline gelir. Melpaca’lar savaş becerileri ile bilinmezler, saldırılara karşı dayanıklı değillerdir.

Melpaca’lar hemen hemen her yerde gezerler, oyuna başladığınız zaman bulmanız zor olmamakla beraber diğer Pal’ların arasından kolayca ayırt edebilirsiniz. Bu Palworld rehberi içinde Melpaca ile verebileceğimiz bir tüyo çok hızlı olduklarından sizden kaçabilecekleri ile ilgilidir, bu yüzden yakalarken sabırlı olmanız gerekiyor.

Pengullet Nerede Bulunur?
Pengullet
Pengullet

Küçük olsa da düşmanlarına buzlu su püskürtürler, bu özelliklerinden dolayı da üssünüzde çok işe yarayacaktır. Tarlanızı sulayacak ve madenciliğe de yardımcı olacaktır.

Campsite Survivor belgesini geçtikten sonra Pengullet’leri de bulmanız zor olmayacaktır. Şelalenin yakınında ve merdivenlerin sağ tarafında birçok Pengullet vakit geçirmektedir. Onlara hemen yaklaşmayın, çevrelerindeki her şeyin farkında oldukları için hızlıca sizden kaçacaklardır.

Rushoar Nerede Bulunur?
Rushoar
Rushoar

Palworld oynanış rehberi içerisindeki bir diğer Pal ise Rushoar. Rushoar tıpkı Melpaca gibi sürebileceğiniz bir Pal’dır. Koşum takımını teknoloji puanınız ile altıncı seviyede açabilirsiniz. Haritayı daha kolay keşfetmenizi sağlayacak Rushoar, yetenekli bir fiziksel saldırgandır.

Rushoar da neredeyse her yerde bulunabilinen bir Pal’dır. Uzaktan görmesi oldukça kolaydır ancak üstünüze koşacağı için dikkatli davranmanızda fayda var.

Pal’lar Nasıl Çiftleştirilir?

Palworld çiftleştirme çiftliği
Palworld çiftleştirme çiftliği

Palworld oynanış rehberi içinde en önemli başlıklardan birisi de Pal’ların nasıl çiftleştirileceklerine yöneliktir. Palworld bir sürü Pal çeşidi sunsa da, en iyilerini ve en güçlülerini elinizde bulunan Pal’ları çiftleştirmeden elde etmeniz mümkün değildir. Her Pal’ın kendine özgü yetenekleri ve pasif etkileri vardır, ancak gelişmiş yetenek ve özellikler ile bir Pal elde etmek sadece onları çiftleştirdiğiniz zaman mümkün.

Pal’larınızı çiftleştirmek için birkaç adımı uygulamanız gerekiyor. Öncesinde şunları yapmalısınız: “Breeding farm”ı açmak ve inşa etmek, kuluçka makinesi inşa etmek, çiftleştirilecek Pal’ları seçmek ve onları “breeding farm”a yerleştirmek, tencere inşa etmek ve Palworld keki pişirmek, kuluçka makinesine yumurtayı yerleştirmek ve çatlamasını beklemek.

Pal’ları çiftleştirebilmek için en az 19 seviye olmanız gerekiyor. 19. Seviyeye geldiğiniz zaman teknoloji sekmesinden “breeding farm”ı açabiliyorsunuz. İnşa etmesi 100 odun, 20 taş ve 50 lif istiyor.

Seviye 17’de ise tencereyi açabiliyorsunuz, inşa etmesi 20 odun, 15 külçe ve 3 “flame organ” istiyor. Son olarak da kuluçka makinesi 7. Seviyede açılabiliyor ve 10 Paldium parçası, 5 kumaş, 30 taş ve 2 adet de “Ancient civilization parts” istiyor.

Yumurtalar
Yumurtalar

Aynı türden Pal’ları çiftleştirirseniz, yeni Pal ebeveynlerinden daha güçlü olsa da aynı türde olacaktır. Eğer farklı türde Pal’ları çiftleştirirseniz rastgele bir yumurta ortaya çıkacaktır ve farklı bir tür Pal olacaktır. Ebeveynleri ne kadar nadir türler ise, benzersiz yeni bir Pal çıkma olasılığı o kadar artar.

Pal’larınızı çiftleştirmek için yerleştirdikten sonra “breeding scale” ortaya çıkacaktır, ancak bunu artırmak için palworld keki pişirmeniz gerekmektedir. Pişirdikten sonra “breeding farm” tarafında bir sandığa bu keki koymanız gerekiyor. Pişirmek için “cooking pot” yani tencere yapmanız gerekiyor. Bu kekin malzemeleri de şu şekilde: 5 un, 8 kırmızı meyve, 7 süt, 8 yumurta, 2 bal.

Bir süre sonra istediğiniz yumurta elinize geçecektir. Yumurtayı alıp kuluçka makinesine yerleştirmenizden bir süre sonra yeni bir Pal kampınıza katılacaktır.

Palworld’de Anubis Yumurtası Nasıl Elde Edilir?
Anubis
Anubis

Palworld nasıl oynanır sorusunun yanı sıra en çok merak edilen şeylerden biri de Anubis’in nasıl elde edileceği ile ilgilidir. Anubis, çölün merkezinde bulunan 47. Seviye bir boss olarak karşımıza çıkar ve yakalaması oldukça zordur. Ancak daha önceden topladığınız Pal’ları çiftleştirerek elde etmeniz çok daha kolaydır. Anubis’i elde etmek için 100’den fazla Pal kombinasyonu vardır. İşte hangi Pal’ları beraber kullanabileceğinizin bir listesi:

Perking Bushi
Quivern Chillet
Ragnahawk Tombat
Kitsun Jormuntide
Broncherry Relaxaurus
Rushoar Suzaku Aqua
Celeray Menasting
Gobfin Suzaku

Siz de açık dünya ve hayatta kalma oyunları ile ilgili içeriklerden hoşlanıyorsanız ve böyle içeriklerden daha fazla okumak istiyorsanız bir başka hayatta kalma oyunu olan “Lethal Company Oynanış Rehberi” isimli içeriğimize göz atabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler