League Of Legends Arcane Animasyon Dizisi – Çıkış Tarihi ve Bilinmesi Gereken Her şey

League Of Legends oyununun Arcane animasyon dizisi hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar!

League Of Legends oyununun Arcane animasyon dizisi hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar.

League Of Legends evreninde geçen yeni animasyon dizisi Arcane çıkış tarihi 2020 olarak belirlenmişti. Ardından Covid19‘un vukuu bulması ile 2021 yılına ertelenen Arcane animasyon dizisi, Riot Games’ten nam-ı değer Ghostcrawler Greg Street’in açıkalamaları neticesinde geçen sene yayınlanan haziran ayı bildirisi ile kısa süreliğine ertelenmişti. Açıklamanın özeti şu şekilde:

COVID-19 salgınından ötürü, maalesef ilk animasyon dizimiz olan Arcane’in dünya çapındaki çıkışını 2021’e ertelemek zorundayız. İş arkadaşlarımızın sağlığını Arcane’den daha çok önemsiyoruz. Bu nedenle Arcane’i 2021’de çıkarmayı düşünüyoruz.

Riot’un 10. yıl dönümü ile duyurulan Arcane animasyon dizisi League Of Legends’ın ilk animasyon dizisi olma özelliği taşıyor. Fortiche Productions ile yapım sürecine giren Arcane dizisinde popüler karakterlerin köken hikayelerine değiniyor. Ayrıca yetişkinlere yönelik animasyon dizisi olmayı hedefleyen Arcane izleme yaşı, 14 yaş ve üzeri olacak.

League Of Legends Arcane Konusu

Arcane animasyon serisi konu itibariyle Jinx, Vi, Caitlyn, Warwick adlı ikonik League Of Legends şampiyonlarına odaklanıyor. League Of Legends Universe dolayısıyla Jinx ve Vi’nin birbirine zıt iki düşman karakter olduğunu biliyoruz. Ancak Arcane fragmanında izlediklerimizden kardeş oldukları sonucuna varıyoruz. Muhtemelen bu iki amansız şampiyonun hangi noktalarda birbirine zıt düştüğü ve neden düşman oldukları hakkındaki bir köken hikayesine tanık olacağız.

Runeterra’nın gizemli Zaun ve Piltover şehirlerini de gösteren fragmanda bir zamanlar Zaun’un acımasız sokaklarında gangster gibi yaşayan Vi’nin Piltover Fedaisi unvanını kazanmasına kadar ki süreci ve Jinx ile olan bağını anlatacak olan Arcane Runeterra’da daha önce hiçbir yerde görünmedi. Ancak Arcane ile birlikte League Of Legends evreni daha da büyüyecek gibi görünüyor!

League Of Legends Arcane Ne Zaman Çıkacak?

Arcane animasyon dizisi çıkış tarihi ile ilgili henüz bir bilgi yok. Ancak animasyonun 2021 yılının yaz sezonunda çıkacağı düşünülüyor.

League Of Legends Arcane Fragmanı ( Tanıtım )

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler