Kung Fu Panda 4 Ne Zaman Çıkacak? Konusu ve Fragmanı

Kung Fu Panda 4 ne zaman çıkacak

Kung Fu Panda, en iyi 3D animasyonlar listesine girebilecek bir macera animasyonudur. İzleyicilerin her filmden sonra sorduğu “Kung Fu Panda devamı çıkacak mı?” sorusunun cevabını, içeriğimizde yanıtladık.

Kung Fu Panda serisi, Dreamworks Animation tarafından üretilmiş, Paramount Pictures tarafından dağıtılmış ABD kökenli 3D animasyondur. Çıktığı günden bu yana, hem baş kahramanı hem de yan karakterleri ile sevilen bir seri olmuştur.

Hem çocukların hem de yetişkinlerin gözde animasyonlarından birisi olan Kungfu Panda, 2024’te çıkacak olan dördüncü filmin fragmanını yayınladı!

Kung Fu Panda 1 Hikayesi

Kung Fu Panda 1 Villain Tai Lung
Kung Fu Panda 1 Villain Tai Lung

Kungfu Panda 1, 2008 yılında çıkmıştır ve yönetmenleri John Stevenson ve Mark Osborne’dur. Seriye ‘Kung Fu Panda’ adını vermiştir. Film, 1 saat 32 dakikadır.

Kungfu Panda animasyon serisi hikâyesi, baş kahramanımız Po etrafında gerçekleşmektedir. Po, bir Kung Fu hayranıdır. Babası olarak bildiği, aslen kaz olan Bay Ping’in yanına çalışmakta ve bu spordan uzak bir hayat yaşamaktadır.

Kung Fu Panda 1 Tai Lung, animasyonun kötü karakteridir. Tai Lung, Usta Shifu’dan eğitim almış tehlikeli bir kar leoparıdır. Onun hapisten kaçması, toplum için büyük bir tehlike yaratmıştır. Onu durduracak olan kişi, kehanete göre, Dragon Warrior’dur.

Dragon Warrior seçimleri için turnuva düzenlenir ve Po, yanlışlıkla bu turnuvayı kazanır. Dişi Kaplan, Turna, Engerek, Maymun ve Mantis ile eğitim almaya başlar. Tabii ki Korkusuz Beşli olarak adlandırılan bu grup, Po’dan ümitsizdir.

Çünkü Po, şişman bir panda olduğundan, Kung Fu eğitiminin ona göre olduğunu düşünmemektedirler. Fakat hocası Usta Shifu onu eğitmekte ısrarcıdır.

Film boyunca Po, kendi ‘makarnacı’ stilini geliştirir ve Tai Lung karşı karşıya gelir.

Kung Fu Panda 2 Hikayesi

Kung Fu Panda 2 Villain Lord Shen
Kung Fu Panda 2 Villain Lord Shen

Kung Fu Panda 2, 2011 Yılında Kung Fu Panda devam filmi olarak çıkmıştır. Yönetmeni Jenifer Yuh Nelson’dur. Film, 1 saat 30 dakikadır.

Kungfu Panda 2 hikâyesi, Po’nun geçmişine odaklanır. Po’nun içsel savaşı, neden panda olduğu ve ailesinin nerede olduğu, filmin genel konusunu kapsar.

Bu animasyonda kötü karakter, tavus kuşu Lord Shen‘dir. Lord Shen, tehlikeli silahlarıyla çevreye tehdit oluşturmaktadır. Po ve arkadaşları ise onu durdurmak için mücadele ederler.

Kung Fu Panda 3 Hikayesi

Kung Fu Panda 3 Villain Kai
Kung Fu Panda 3 Villain Kai

Kungfu Panda 3, 2016 yılında çıkmıştır. Yönetmeni, Jennifer Yuh Nelson ve Alessandro Carloni’dir. Film, 1 saat 35 dakikadır.

Kung Fu Panda 3, Po’nun geçmişine daha detaylı bir bakış sunar. Bu filmde P, biyolojik babası olduğunu düşündüğü Li Shan ile karşılaşır.

Li Shan, Po’yu bir panda topluluğuna götürür ve panda kökenini keşfetmesini sağlar. Bu sırada, kötü ruh Kai ortaya çıkar ve barışı bozar. Kai, eski kung fu ustalarının ruhlarını emerek güçlenmektedir.

Finalde Po, Kai ile yüzleşir. Film boyunca düşündüren, duygusal ama komik ve macera dolu bir serüvenin içerisinde soluksuz bir deneyim yaşarız.

Kung Fu Panda 4 Çıkacak mı?

Kung fu panda 4 ne zaman çıkacak sorusunun cevabı olarak, filmin ABD gösterim tarihi 8 Mart 2024 olarak belirlenmiştir. Türkiye gösterim tarihi ise 5 Nisan 2024 olarak işaret edilmiştir.

Kungfu Panda 4 yönetmeni Mike Mitchell ve  film, Universal Pictures ile dağıtılacaktır.

Kung Fu Panda 4 Konusu Ne?

Kung Fu Panda 4 Villain Shapeshifter
Kung Fu Panda 4 Villain Shapeshifter

Kung Fu Panda 4 fragmanı,  gördüğümüz kadarıyla azılı suçlularıyla ünlü olan bir şehirde geçecek. Baş düşmanı ise, şekil değiştirebilen usta bir büyücü olacak. Fragmanın sonunda, Po’nun kendi siluetiyle dövüşecek olduğunu görüyoruz.

Bizler Kung fu Panda 4 için oldukça heyecanlıyız ve gözümüz 2024’te! Peki ya sizler? Yorumlarınızı belirtmeyi ve fragman hakkındaki görüşlerinizi belirtmekten çekinmeyin! Eğer dilerseniz, “En İyi 10 Netflix Animasyon Filmi” içeriğimize de göz atabilirsiniz!

Kung Fu Panda 4 Fragmanı

Merak edenler için Kungfu panda 4 Türkçe fragman aşağıda mevcuttur:

Merak edenler için Kungfu Panda 4 fragman aşağıda mevcuttur:

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Özge
Özge
4 ay önce

Fragman herzaman ki gibi çok güzel. Merak ve heyecanla bekliyoruz.

İlgili İçerikler