Kermit Coin Nedir? Meme Coin $KERMIT Nasıl Alınır?

Yeni meme coin  Kermit The Coin nedir? $KERMIT fiyatı ne kadar? Nereden alınır? Kermit token nasıl satın alınır. Hangi borsalarda listeleniyor. İşte tüm detaylar!

Kripto para dünyası, son on yılda olağanüstü bir büyüme gösterdi. Bununla birlikte, bu büyüme, geleneksel yatırım ve para birimlerinden sıra dışı olanlara doğru geniş bir spektrumda bir dizi yeni kripto para birimi ve finansal modelin ortaya çıkmasına yol açtı.

Bu paradigma değişikliğinin en çarpıcı ve tartışmalı örneklerinden biri, hiç şüphesiz, meme coinlerdir. Başlangıçta genellikle bir şaka veya mizahi bir yaklaşım olarak yaratılan bu dijital varlıklar, kısa sürede internet fenomenine dönüştü ve kripto para piyasasında önemli bir rol oynamaya başladı.

Meme Coin Nedir?

Meme coinler, genellikle bir mizah veya internet fenomenine dayalı olan ve genellikle herhangi bir teknolojik yenilik veya uygulama olmadan sadece popülerliği ve geniş topluluğu ile değer kazanan kripto paralarıdır.

En bilinen örneği “Dogecoin” olan bu tür kripto paralar, genellikle değeri büyük ölçüde spekülasyon ve sosyal medya trendlerine dayalı olarak dalgalanan ve bu yüzden de yatırımcılar için büyük risk taşıyan bir yatırım aracıdır.

Mem kültürünün yükselişinin doğal ilerleyişi, yalnızca meme paralarının yükselişi olabilir. Doğal olarak, kripto para dünyasının ve meme topluluklarının çarpışması an meselesiydi ve 2013’te Dogecoin’in piyasaya sürülmesiyle bu gerçek oldu.

Son olarak bu furyaya PEPE coin gibi potansiyeli yüksek bir meme coin daha eklendi.

Adı da Kermit coin! The Muppets Show’un sevilen karakteri Kermit The Frog’dan ilham alan kripto para, Ethereum’un ERC20 standardını kullanıyor.

Kermit The Frog
Kermit The Frog

Nispeten yeni bir kripto para birimi olan $KERMIT, çevresel nedenlere odaklanmasıyla dikkatleri üzerine çekti. Projenin web sitesi, tüm Kermit işlemlerinin bir kısmının hayır kurumlarına bağışlandığını ve bunun kesinlikle sosyal açıdan bilinçli yatırımcılara hitap edeceğini belirtiyor.

KERMIT token 17 Nisan Pazartesi günü piyasaya sürüldü ve şu anda 458 bin doların biraz üzerinde iyi bir piyasa değerine sahip. Ancak, yaklaşık 1 Trilyon dolarlık bir işlem hacmi de elde etmeyi başardı!

Peki, Kermit The Coin nedir?

Kermit The Coin Nedir?

Kermit the Coin, Ethereum Ağı üzerine inşa edilmiş bir memecoindir. Toplam arzı 1.000.000.000 KERMIT olan meme token, yeniliğin ve finansal gücün eşitlikten yana olduğuna inanıyor. Bu nedenle büyük çıkışından önce ön satış yapmadı ve fırsat eşitliğine savundu.

Ayrıca Kermit The Coin hakkında daha fazla bilgi almak için Kermit.finance sitesini ziyaret edebilir, bu yenilikçi meme coin hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yeni Meme Token $KERMIT Fiyatı Ne Kadar?

Coinmarketcap verilerine göre Kermit coin fiyatı 1 Haziran Perşembe günü için $0.0004593 olarak hesaplanmıştır.

An itibariyle Kermit The Coin ayı piyasasının sonlarında, boğa piyasasına doğru bir yükseliş trendine girmiş bulunuyor. Yeni bir PEPE coin piyasası yakalamak isteyenler için uygun bir tarih olacaktır.

Kermit Coin Nereden Alınır?

Kermit Coin, henüz sadece UNISWAP kripto para borsasında listeleniyor olsa da, viral popülaritesi sayesinde Bitmart gibi birçok kripto para borsasında listesinde yer alıyor.

KermitTheCoin Nasıl Satın Alınır?

$KERMIT token güncel olarak UNISWAP’ta Ethereum blok zincirinin yerel kripto para birimi WETH ile satın alınabilir. Yine de meme coin farklı platformlarda listelendiğinde daha fazla işlem çiftiyle alım satım imkanına sahip olabilir.

Sonuç olarak; Geçtiğimiz Nisan ayında sert bir yükseliş gören PEPE’nin izinden giden Kermit, yakın bir zamanda, trend olma potansiyeli yüksek bir kripto para olabilir. Bu da hali hazırdaki destek ve direnç noktalarında bir boğa rallisini tetikleyebilir.

Ayrıca kripto para içerikleri ilginizi çekiyorsa, yine sitemizde yer alan “En Popüler 7 Kripto Para Birimi” adlı listemize göz atabilirsiniz.

Kermit Coin Tanıtım Fragmanı

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler