Jared Leto, Zack Snyder’in Justice League: The Snyder Cut Filminde Yer Alacak mı?

Jared Leto, Zack Snyder’in Justice League: The Snyder Cut filminde Joker karakterini canlandıracak mı? Jared Leto’nun Variety’e verdiği röportajda konuyla ilgili açıklamalara yer verildi.

Jared Leto, Zack Snyder’in Justice League: The Snyder Cut filminde Joker karakterini canlandıracak mı? Jared Leto’nun Variety’e verdiği röportajda konuyla ilgili açıklamalara yer verildi.

Variety, Jared Leto ile yaptığı röportajda ünlü oyuncunun gelecek Justice League: The Snyder Cut filmindeki Joker rolüyle ilgili fikirlerini sordu. Jared Leto Joker karakteri hakkındaki görüşlerini belirtti. İşte detaylar:

Bunun içinde olabilirim de olmayabilirim de; Ben de söylentileri duydum. “Zack’in bunu onaylamasına veya reddetmesine izin vermeliyiz.” Zack ile bir şeyler çekmiş olabilirim de olmayabilir de, ama onu seviyorum, o başına buyruk ve inanılmaz bir film yapımcısı. Harika anlaşıyoruz ve mükemmel bir kimyaya sahibiz.

Jared Leto, Justice League: The Snyder Cut konusunda pek renk vermese de sözlerine şu şekilde devam etti:

Gelecekte onunla tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum . Elimizde bir sürü proje var, Zack ve ben harika işler çıkaracağımıza inanıyorum.”

Jared Leto’nun Joker Karakterinin DCEU’da Bir Geleceği Var mı?

Elbette olabilir. Bu daha çok gelecek Justice League filmindeki başarısına bağlı. Jared Leto’nun daha önce Zack Snyder ile doğrudan çalışmadığı göz önüne alınırsa Justice League: The Snyder Cut performansı belki de ileride HBO Max‘te yayınlanacak bir mini dizi projesine ön ayak oluşturabilir.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Jared Leto, Zack Snyder’ın dümeni devraldığı bir filmde Joker‘i oynayabilir mi? Suicide Squad‘daki oyunculuğu Justice League’e gölge düşürür mü? Bu konudaki fikirlerinizi “YORUM” kısmından belirtebilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler