En İyi 10 Kripto Para Portföy Takip ve İzleme Uygulaması

En İyi 10 Kripto Para Portföy Takip ve İzleme Uygulaması

Kripto para piyasasındaki en popüler kripto portföy takipçi uygulamalarını listelediğimiz listemizde; kripto ve diğer finans varlıklarınızı otomatik olarak işletilmesini ve bunun bir getirisi olarak sabit gelir kazanmanızı sağlayacak en güvenilir ücretsiz yapay zeka ticaret botları ve portföy izleyici kripto para uygulamaları yer alıyor. 

Bilindiği üzere Binance, Kraken, Paribu, BTCTurk gibi kripto para borsaları, tüccar ve kripto yatırımcıların sahip olduğu kripto paralarının gerçek zamanlı takibini manuel olarak yapmasını destekliyor.

Dolayısıyla yatırımcıların kripto varlıklarıyla ilgili zamanında kararlar almalarına yardımcı olmak için özel bildirim, kripto varlık analizi ve değer tahmini araçları yer almamaktadır. Bu nedenle birçok yatırımcı kripto varlıklarıyla ilgili gerçek zamanlı kararlar almak için kripto para portföy takipçi web uygulamalarına yönelmektedir.

Kripto Para Portföy Takip ve İzleme Uygulamaları Nedir?

Kripto para portföy takipçileri (Crypto potfolio tracker), günümüzde ve yakın gelecekte kripto varlıkların yükselişiyle bir ihtiyaç haline gelmektedir. Birden fazla kripto varlığa sahip yatırımcılar ve kripto paralarını anbean takip etmek ve kripto paraların trendlerdeki düşüş ve yükseliş endeksini anlık olarak izlemek isteyenler için oldukça gereklidir. Farklı kripto portföy takip uygulamaları farklı özelliklere sahiptir ve çalışma yapıları sunulan özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Çoğu kripto para takipçi veya kripto portföy izleyicisi; ana blok zincirinden bağımsız olarak tüm cüzdan adreslerini (Metamask, Trust, Exodus vb.) eklemenize izin verir, böylece kripto paraların değerini ve fiyatını gerçek zamanlı olarak farklı pencerelerde tek ekran veya birden fazla ekrandan detaylı olarak takip edebilirsiniz.

Ayrıca portföy izleme yazılımları, borsalar ve diğer cüzdanlarla API entegrasyonuna sahiptir. Binance, Huobi ve Coinbase gibi 400 popüler kripto para platformunu destekleyen popüler kripto portföy takipçi uygulamaları vardır. Bu uygulamalar sayesinde kripto varlıklarınızı gelişmiş kripto portföy izleme araçlarıyla detaylı bir şekilde izleyebilir kazançlı alım satım işlemleri yapabilirsiniz.

Bu listede piyasadaki iOS, Android, web tabanlı veya PC tabanlı olsun, tüm platformlar için en iyi kripto para portföy izleyicilerine yer verdik. Bu uygulamalar arasında listelemediğimiz daha nice kripto para takip uygulama ve programları mevcuttur.

Detaylı araştırmalarımız sonucu piyasadaki en iyi kripto takipçi programlarına ve araçlarına yer verdik. Eğer listede yer almasını istediğiniz kripto portföy takip araçları varsa yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz. Kripto paralar hakkında bilgi sahibi değilseniz Mum Grafiği Okuma ve Kripto Para Teknik Analiz Rehberi adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

1. CoinStats

Coinstats kripto para takip uygulaması
Coinstats kripto para takip uygulaması

Sahip olduğunuz merkeziyetsiz finans ve 8000’den fazla kripto varlığı tek kontrol panelinden yönetebileceğiniz CoinStats kripto para portföy takip izleyici, gelişmiş askeri düzeyde şifreleme, 2FA şifreleme vb. güvenlik önlemleriyle hesabınızı güvence altına almaktadır.

Bu nedenle kripto çevrelerince en çok güvenilen ücretsiz portföy yönetim platformudur. Ayrıca Türkçe bir arayüze sahiptir. Binance kripto para borsası ve Coinbase ile entegre edilebilir.

2. CoinMarketCap

CoinMarketCap portföy izleme ve market verisi platformu
CoinMarketCap portföy izleme ve market verisi platformu

CoinMarketCap, tüm zamanların en iyi kripto para izleme, yatırım ve haber verme platformudur. Kripto para borsasına dair ne varsa CoinMarketCap’te bulabilirsiniz. Tamamen ücretsizdir ve ücretsiz hesaplar oluşturarak kripto varlıklarınızı gerçek zamanlı olarak izleyebilir, son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Aynı zamanda kripto para portföyünüzü de yönetebilirsiniz. NFT varlıkları ve kripto varlıklarının grafik istatistiklerini de inceleyebileceğiniz CoinMarketCap; yatırımcılar, broker’lar ve kripto para piyasasını detaylı olarak takip etmek isteyenler için dünya çapındaki yüzlerce platformda işlem gören kripto paralar hakkında güvenilir veri ve raporlama aracıdır.

3. TradingView

TradingView Kripto para analiz ve haber platformu
TradingView Kripto para analiz ve haber platformu

TradingView’da, kripto paralar dışında hisse senedi, döviz, endeks ve tahvil yatırımlarını da takip edebilirsiniz. Portföyünüzü oluşturabilir ve gerçek zamanlı analiz grafikleriyle incelemeler yapabilirsiniz.

Ayrıca Topluluk sayfasında TradingView’daki birçok yatırımcıdan tavsiyeler alabilir, trend analizlerini inceleyebilirsiniz. TradingView’ın birçok özelliği ücretsizdir. Ancak daha profesyonel portföy izleme özelliklerine aylık uygun bir fiyata abone olabilirsiniz.

Kripto Takipçisi, Hisse Senedi Takipçisi, Forex takipçisi gibi izleyici web uygulamalarıyla diğer birçok portföy izleyici uygulamasından pozitif olarak ayrılmaktadır. Ayrıca bu izleyici uygulamalara ek kripto sıcaklık haritasına sahiptir.

TradingView’ın masaüstü (PC), iOS ve Android için çeşitli uygulamaları vardır. Tüm cihazlarınızdan kripto varlıklarınızı detaylı olarak takip edebilirsiniz.

4. Investing

Investing kripto para market verisi ve analiz araçları platformu
Investing kripto para market verisi ve analiz araçları platformu

Investing, kripto varlıklarınızı ve diğer finans varlıklarını (Hisse Senedi, döviz, emtia) takip edebileceğiniz ve portföy oluşturabileceğiniz ve dünyadan güvenilir kripto haberleri ile canlı borsa piyasası verileri edinebileceğiniz bir finans takip platformudur.

Aynı TradingView’deki gibi bir topluluğa sahiptir. Bu topluluğun en önemli özelliği TradingView’dan farklı olarak anlık olarak finans varlıklarının sayfalarında yer alan sohbet bölümünde diğer yatırımcılar ile sohbet edebilmenizdir.

Anlık fikirlerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilir. Kripto varlıklar hakkında piyasa bilgilerini alabilirsiniz. Bununla birlikte profesyonel yatırımcıların tavsiyelerini alabilir trend analizlerini inceleyebilirsiniz. Tamamen Türkçe bir arayüze sahip olan platform, oldukça kullanışlı ve ücretsiz hesap oluşturabileceğiniz özelliklere sahiptir.

5. Cryptowatch

Cryptowatch kripto para portföy oluşturma ve borsa işlemleri platformu
Cryptowatch kripto para portföy oluşturma ve borsa işlemleri platformu

Cryptowatch, özelleştirilebilir çizelgeleri ve portföy izleme listeleri oluşturabileceğiniz bir kripto para izleme aracıdır. Anında fiyat uyarıları alabileceğiniz Cryptowatch ile çoklu kripto ticaretleri yapabilir, tüm portföyünüzü tek bir ekrandan detaylı olarak takip edebilirsiniz.

Ayrıca Cryptowatch ile Kraken, Coinbase, Binance, Bitfinex, Poloniex, Bitstamp, Okex ve FTX gibi kripto para borsalarındaki alım-satım işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Cryptowatch kripto takip ve izleme programında, kripto çizelgelerine sınırsız şekilde özelleştirme imkanı sunan düzenleme ve analiz modu ile zengin bir teknik analiz imkanına sahip olacaksınız.

6. Blockfolio (FTX)

FTX kripto portföy izleme ve kripto ticareti borsası
FTX kripto portföy izleme ve kripto ticareti borsası

Daha önce Blockfolio olarak bilinen kripto para takip programı, FTX tarafından satın alınarak FTX ismini almıştır. Platformda 10.000’den fazla kripto para birimi için canlı kripto para borsası fiyatları , kripto dünyasından önemli haberler ve profesyonel yatırımcılardan doğrudan güncellemeler içeren en eksiksiz kripto uygulamalarındandır.

Ayrıca FTX üzerinden yaptığınız her alım-satım işleminde ücretsiz kripto kazanıyorsunuz. Ayrıca yatırdığınız tüm kripto ve itibari paralardan %8’e kadar katkı alıyorsunuz. Sadece iOS ve Android uygulamalarına sahip olan FTX’i akıllı telefonlar üzerinden kullanabilirsiniz.

7. Delta

Delta kripto para takip ve izleme uygulaması
Delta kripto para takip ve izleme uygulaması

Delta, kripto varlık yatırımlarınızı detaylı olarak izleyebileceğiniz kripto para ve finans yatırımları portföy izleme programıdır. Zengin içerikli grafik ve güçlü araçlarıyla çok sayıda portföyü yönetebilir alım-satım işlemlerinizi gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

Popüler borsalarda işlem gören binlerce kripto varlığı, hisse senedini, ETF’leri, Endeksleri ve yatırım fonlarıyla, tahvilleri işinizi şansa bırakmadan güvenilir bir şekilde izleyebilirsiniz.

iOS ve Android uygulamalarını AppStore ve Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Türkçe dil seçeneğine sahip olan uygulamanın arayüzü pratik ve anlaşılırdır. Her seviyede yatırımcının rahatlıkla kullanabileceği özellikler içerir.

8. CoinGecko

CoinGecko kripto varlık izleme ve market verisi inceleme platformu
CoinGecko kripto varlık izleme ve market verisi inceleme platformu

CoinGecko kripto para piyasalarının temel analizlerini sunan, raporlayan ve kullanıcılarını kripto dünyasından son gelişmelerden haberdar eden bir varlık izleme platformudur.

CoinGecko’da portföyünüzü oluşturabilir varlıkların fiyatını, hacmini ve piyasa değerlerini canlı olarak takip edebilirsiniz.

Aynı zamanda güçlü bir topluluğa sahip olan CoinGecko, Kripto para birimleri hakkında devamlı güncel bilgi ve market verisi paylaşımı yapmaktadır. Türkçe dil seçeneğine sahip uygulama oldukça kolay anlaşılır bir arayüze sahiptir.

9. Pionex

Pionex kripto ticareti botu ve portföy takip uygulaması
Pionex kripto ticareti botu ve portföy takip uygulaması

Pionex, 16 farklı kripto para botuna (Trading Bot) sahiptir. Pionex’te kripto para portföyünüzü oluşturarak veya halihazırdaki portföylerinizle entegre edebileceğiniz imkanlar mevcuttur.

Grid Trading Bot, Arbitrage Bot gibi yerleşik ücretsiz botlara sahip olan Pionex, Binance ve Huobi gibi küresel ölçekli kripto borsalarındaki kripto varlıklarınızın likiditesini borsa fiyatına yakın bir yerde toplayarak sabit gelir elde etmenizi sağlamaktadır.

Bu botlar sayesinde piyasa dalgalanmalarından etkilenmeden ve borsayı takip etmeden alım-satım işlemlerinizi otomatikleştirebilirsiniz.

Pionex’i PC üzerinden tarayıcı tabanlı kullanabileceğiniz gibi iOS ve Android uygulamalarıyla da kullanabilirsiniz. Pionex’i AppStore ve Google Play üzerinden indirebilir ya da Pionex’in web sitesi üzerinden uygulamanın Apk versiyonunu da indirebilirsiniz.

10. Crypto Pro

Crypto Pro çok yönlü kripto para portföyü takip ve izleme uygulaması
Crypto Pro çok yönlü kripto para portföyü takip ve izleme uygulaması

Crypto Pro, tüm kripto varlıklarınız akıllı saat, akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlar üzerinden her an her yerden takip edebileceğiniz portföy izleme uygulamasıdır. Kripto varlıklarınızın trend takibini gerçek zamanlı olarak yapabilir, akıllı saatlerinize fiyat bildirimleri alabilirsiniz.

Ayrıca platform üzerinden en son kripto para haberlerini öğrenebilirsiniz. Kripto para borsalarından Exchange API ile portföy ve işlemlerinizi uygulama veritabanına aktararak oldukça kullanıcı bir arayüz sunmaktadır. İsterseniz borsa verilerinizi içe aktarmadan da manuel olarak takip edebilirsiniz.

Yine de otomatik senkronizasyon açarak borsalarınızı ve cüzdanlarınızı bağladığınızda uygulamadan daha çok verim elde edebilirsiniz. Zengin özelliklere sahip kripto para araç setine sahip olan Crypto Pro, iOS ve Android ile uyumlu güçlü senkronizasyon özelliklerine sahiptir. FaceID ve TouchID Kilidi, iCloud Senkronizasyonu, Siri Kısayolları, Para Birimi Dönüşüm Hesaplayıcısı ve özelleştirilebilir detaylı mum grafiklerine sahiptir.

Bu tar kripto par botları ilginizi çekiyorsa, sitemizde yer alan başka bir kripto takip botu listesi olan “Kazancınızı Artıracak 10 Kripto Para Bot Otomasyonu” adlı listemizi inceleyebilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler