Deadpool ve Wolverine’den Yeni Fragman Yayınlandı

Deadpool 2 fragmanı

Deadpool & Wolverine filminin fragmanı sonunda çıktı. Yeni Deadpool filminin fragmanı internette büyük ilgi topladı. Deadpool & Wolverine fragmanına ve filmine dair önemli detaylar.

Deadpool karakterini canlandıran Ryan Reynolds uzun zaman önce sosyal medya hesaplarında Deadpool & Wolverine filminden görüntüler paylaşmıştı. Ryan Reynolds’ın paylaştığı görüntülerde hem Deadpool karakterini hem de Wolverine’i görmüştük.

Aynı Deadpool gibi şakacı bir kişiliğe sahip olan Ryan Reynolds, ilk Deadpool filminden beri Wolverine karakterine ve onu canlandıran Hugh Jackman’a bolca gönderme yapıyordu.

Ryan Reynolds’ın YouTube kanalında paylaştığı Deadpool Update serili videolarında yeni filme dair detayları görmüştük. Deadpool Uptate videolarında Hugh Jackman’ın Wolverine’i oynamak için geri döndüğünü görmüştük.

İlk Deadpool filminden beri hayranlar Deadpool ve Wolverine karakterini yan yana görmek istiyordu. Deadpool & Wolverine filmiyle birlikte her iki karakteri de sahnede göreceğiz.

Deadpool ve Wolverine

Deadpool ve Wolverine karakterleri çizgi romanlarda her zaman karşılaşan karakterler olmuştur. Wolverine’in ciddi ve sert yapısı, Deadpool’un alaycı ve şakacı kişiliği ile karşılaştığında ortaya hep güzel sahneler çıkmıştı.

Bu iki karakterin eğlenceli çatışmasını sonunda düzgün bir şekilde izleyeceğiz. Ayrıca her iki karakteri de çizgi roman kıyafetleri görmek sevindirici.

Fakat bu film Deadpool ve Wolverine’in beyaz perdedeki ilk karşlaşması değil. İkili ilk olarak X-Men Origins: Wolverine filminde, pek hoş olmayan bir şekilde karşılaşmıştı.

Bu filme Wolverine’in geçmişini görmüştük, ve Deadpool karakteri de film içerisinde yer alıyordu. X-Men Origins: Wolverine birçok açıdan hatalı bir film olarak değerlendirilmişti. Özellikle Deadpool’un görünüşü ve tavırları hayranlar tarafından beğenilmemşiti.

Ryan Reynolds, Deadpool serisine başladığından beri beyaz perdede yer alan ilk Deadpool’a bolca gönderme yapmıştı. Özellike Deadpool 2’deki after credits sahnesinde eski Deadpool ile epey dalga geçmişti. Fakat bu sefer hem Deadpool karakterini hem de Wolverine aynı çizgi romanlardaki gibi görüyoruz.

Deadpool & Wolverine’in Hikayesi Ne?

Deadpool & Wolverine fragmanından anladığımız kadarıyla filmin ana konusu Deadpool ve Wolverine üzerinden ilerleyecek.

Fragmanın ilk sahnesinde Wade Wilson‘ın, yani Deadpool’un doğum gününü görüyoruz. Bu sahnede önceki Deadpool filmlerinden tanıdığımız Vanessa, Yukio, Colossus ve diğer birçok karakteri görüyoruz.

Bir sonraki sahnede Wade’in Time Variance Authority tarafından kaçırıldığını görüyoruz. Time Variance Authority ilk defa LOKİ dizisinde görmüştük. Wade’in Time Variance Authority ile olan görüşmesi sırasında Marvel Cinematic Universe filmlerinden sahneler de görüyoruz.

Fragmanın devamındaysa X-Men karakterlerini görmeye başlıyoruz. Fragmanın sonundaysa Wolverine ve Deadpool’un kapışmasını kısaca görüyoruz.

Fragmandan anladığımız kadarıyla bu film Deadpool ve diğer X-Men kahramanları arasında geçecek. Diğer tüm X-Men filmleri gibi Deadpool filmleri de artık Disney’e geçti. Hayranların tahmini ise bu film ile birlikte X-Men ve Marvel Cinematic Universe evrenleri birleşecek.

Fragmanda Professor X ve Wolverine karakterlerini gördük, fakat Cyclops veya Jean Grey gibi diğer önemli X-Men karakterlerini göremedik. Deadpool 2 filminde birkaç X-Men karakterini gönderme olarak görmüş olsak da henüz çoğunu görme şansını elde edemedik.

Deadpool & Wolverine Ne Zaman Çıkacak?

Deadpool & Wolverine filminin çıkış tarihini ilk olarak Deadpool Uptate videosunda görmüştük. Fakat hayranların bir kısmı bu tarihin değişebileceğini ve hatta filmin iptal olabileceğini bile düşünmüştü. Fakat yeni çıkan Deadpool & Wolverine fragmanıyla filmin çıkış tarihinin 26 Temmuz 2024 olduğunu tekrardan görmüş olduk.

Deadpool ve Wolverine filmi çıkana kadar birkaç fragman daha görmemiz mümkün. Hayranların tahminlerine göre bundan sonraki fragmanlarda diğer X-Men karakterlerini de göreceğiz.

Ayrıca X-Men ve MCU evrenleri birleştiği için MCU evreninden karakterler de görebiliriz. Hayranların bir kısmı Avengers karakterlerinin de yeni Deadpool filminde olacağını düşünüyor.

Ayrıca 2024 yılında vizyona girecek filmlerden haberdar olmak için sitemizde yer alan “2024 Yılında Vizyona Girecek En İyi 10 Film” adlı listemize de göz atabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
dizzman
dizzman
2 ay önce

ABİ!!!! çok iyi yazmışsın

İlgili İçerikler