Az Bilinen En İyi RPG Oyunları

Az Bilinen En İyi RPG Oyunları

En iyi az bilinen RPG oyunları nelerdir ? Birçok oyuncu popüler RPG oyunlarını bilse de bilinmeyen birçok RPG oyunu var. Az bilinen ve en iyi RPG oyunları bu listede. Az bilinen RPG oyunlarına dair önemli detaylar.

Az bilinen RPG oyunları birçok oyuncunun ilgisini çekebilir. Oyuncular popüler rol yapma oyunlarına hakim olsalar da bilmedikleri birçok rol yapma oyunu mevcut. Az bilinen rol yapma oyunları için listemiz tam size göre. Liste içerisinde az bilinen, ama oldukça iyi olan rol yapma oyunlarını bulabilirsiniz.

Az bilinen rol yapma oyunları, popüler rol yapma oyunları kadar iyi olmayabilirler. En iyi rol yapma oyunları genelde oyuncuya bolca özgürlük tanıyan oyunlardır. Ayrıca iyi hikayeler ve sağlam oynanış öğeleri de iyi rol yapma oyunlarının özelliklerindendir. Listedeki rol yapma oyunları bu özelliklerin çoğuna sahip.

1. Death Trash

Death Trash henüz erken erişim aşamasında olan bir rol yapma ve aksiyon oyunu. Death Trash henüz erken erişim aşamasında olan bir oyun olduğu için birçok oyuncunun gözünden kaçmış olabilir. Eğer oldukça enteresan görsellere sahip bir rol yapma oyunu arıyorsanız Death Trash tam size göre.

Death Trash oynayabileceğiniz en iyi bağımsız RPG oyunları arasında yer alıyor. Death Trash’de önce kendi karakterinizi tasarlıyorsunuz, ardından açık dünyaya açılıyorsunuz. Death Trash hem oynanış hem de hikaye konusunda sizi oldukça özgür bırakıyor. Death Trash Steam sayfasından oyuna göz atmayı unutmayın.

2. Kingdoms Of Amalur Reckoning

Kingdoms Of Amalur oldukça iyi aksiyon öğelerine sahip bir rol yapma oyunu. Oynayabileceğiniz en keyifli rol yapma oyunlarından olan Kingdoms Of Amalur ilk olarak 2012 yılında çıktı. 2020 yılındaysa Kingdoms Of Amalur Re-Reckoning olarak daha iyi grafiklerle çıktı.

Kingdoms Of Amalur size oldukça geniş bir dünya veriyor. Kapsamlı oynanışı ve geniş dünyasıyla ön plana çıkan Kingdoms Of Amalur en iyi rol yapma oyunlarından biri. Kingdoms Of Amalur Steam sayfasına bakabilirsiniz.

3. Elex

Elex az bilinen bir RPG oyunu. Elex, ilk çıktığında oyuncular tarafından pek de olumlu tepki almamıştı. Ama yıllar içerisinden Elex oldukça iyi bir RYO olduğunu kanıtladı. 2022’de çıkan Elex 2 birçok oyuncunun en sevdiği RPG olmayı başardı.

Elex size oldukça geniş bir dünyada, olabildiğince serbest bırakıyor. Elex içerisinde farklı oynanış türleri ile oldukça detaylı bir RPG deneyimi yaşabilirsiniz. Ayrıca Elex keşif öğeleriyle ön plana çıkıyor. Elex Steam sayfasına girerek oyuna daha detaylı bakabilirsiniz.

4. Pathfinder: Kingmaker

Pathfinder: Kingmaker, masa üstü RPG oyunları sevenler için birebir. Pathfinder esasında bir TTRPG, yani masa üstü rol yapma oyunu. 2018’de PC platformuna uyarlanan Pathfinder: Kingmaker oynayabileceğiniz en detaylı rol yapma oyunlarından biri.

Pathfinder: Kingmaker en iyi rol yapma oyunlarından biri. Renkli karakterleri, geniş dünyası ve klasik RPG öğeleriyle Pathfinder oynaması en keyifli rol yapma oyunlarından biri. Detaylı rol yapma deneyimi arayanlar Pathfinder: Kingmaker Steam sayfasına girerek oyuna hakkında daha fazla bilgiye erişebilirler.

5. Stygian: The Reign Of Old Ones

Stygian: The Reign Of Old Ones en iyi bağımsız rol yapma oyunlarından biri. Cthulhu mitosunda geçen Stygian, korku ve rol yapma oyunlarını sevenler için birebir. Stygian aynı bir H.P. Lovecraft kitabı gibi işliyor. 2019’da çıkan Stygian, tüm Lovecraft hayranlarının oynaması gereken bir oyun.

Stygian: The Reign Of Old Ones sanat tasarımı ve hikayesiyle ön plana çıkıyor. Cthulhu mitosunun derinlerine inen Stygian hem korku hem de rol yapma oyunlarını sevenler için birebir. Stygian: The Reign Of Old Ones Steam sayfasına girerek oyuna bakabilirsiniz.

Daha farklı oyunlar arıyorsanız “Az Bilinen En İyi 5 FPS Oyunu” adlı listeye bakmak isteyebilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler