Addams Family Spin-Off Dizisi Wednesday 1. Sezon Konusu, Fragmanı ve Çıkış Tarihi

Tim Burton imzalı Addams Family spin-off dizisi Wednesday Addams’a odaklanan Netflix korku-komedi dizisi Wednesday’in oyuncu kadrosu, konusu, Wednesday çıkış tarihi ve Türkçe dublajlı fragmanı hakkında tüm detaylar.

Karikatürist Charles Addams tarafından yaratılan ve aynı adla beyazperdeye uyarlanan 90’lı yılların kült korku-komedi filmi Addams Family, Tim Burton’ın yapımcılığıyla diziye uyarlanıyor.

Gomez Addams, Morticia Addams ve Wednesday Addams
Gomez Addams, Morticia Addams ve Wednesday Addams

Addams ailesinin kederli ferdi Wednesday’e odaklanacak dizi Netflix tarafından yayınlanacak ve 8 bölüm sürecek.

Yapımcılığını MGM Television’un üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda gotik tarzıyla bilinen ünlü film yapımcısı ve yönetmen Tim Burton oturuyor.

Wednesday 1. Sezon Oyuncu Kadrosu

Addams Family spin-off dizisi Wednesday Addams dizisinin 1. sezonunda birçok ünlü isim yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Jenna Ortega (Wednesday), Christina Ricci, Catherine Zeta-Jones (Morticia Addams), Luis Guzmán (Gomez Addams), Jamie McShane, Emma Myers, Joy Sunday, Gwendoline Christie ve Percy Hynes White yer alıyor.

Wednesday Addams Dizisinin Konusu Nedir?

Dizi, ölüme takıntılı Wednesday Addams’a ve onun psişik güçlerinde ustalaşma çabasına, kasaba vatandaşlarının canavarca öldürme çılgınlığını durdurmaya ve çözmeye çalıştığı Nevermore Akademisi’ndeki lise öğrencisi yıllarına odaklanan bir dizi doğaüstü olaya odaklanıyor.

Wednesday Dizisi Netflix’te Ne Zaman Yayınlanacak?

Tim Burton imzalı, yaklaşmakta olan Amerikan Korku-komedi dizisi Wednesday, 2022’nin son çeyreğinde Netflix’te prömiyer yapacak. Dizi hakkında daha fazla bilgi için Wednesday Netflix sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Wednesday Addams 1. Sezon Fragmanı (Türkçe Dublaj)

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler