Yeni Mortal Kombat Filmi Hakkındaki Tüm Detaylar

Yeni Mortal Kombat Filmi Hakkındaki Tüm Detaylara Ulaşabileceğiniz Mortal Kombat 2021 İnceleme Yazımızda Filmin Konusu, Çıkış Tarihi ve Daha Birçok Detaya Değiniyoruz.

Mortal Kombat Red Band Trailer etiketli fragmanı yayınlanan yeni aksiyon, dövüş filmi hakkındaki tüm detaylara ulaşabileceğiniz Mortal Kombat 2021 filmi inceleme yazımızda; Mortal Kombat filmi konusu, oyuncu kadrosu, Mortal Kombat çıkış tarihi ve Türkçe altyazılı fragmana ulaşabilirsiniz.

Simon McQuoid‘in ikinci uzun metrajlı film projesi olan Mortal Kombat aynı adlı dünyaca ünlü oyun serisinden uyarlanan fantastik bir aksiyon, dövüş filmidir. Aynı zamanda ödüllü yönetmen James Wan‘ın da yapımcılığını üstlendiği, Resident Evil’in 2021’in Eylül ayında vizyona girmesi planlanan remake projesinin yazarlarından Greg Russo‘nun da senarist olarak yer aldığı Mortal Kombat filminin Güney Avustralya ve Adelaide şehrinde çekimleri tamamlandı. Kısa bir aradan sonra setten görseller gelmeye başlamıştı. Ve nihayet bir fragman yayınlandı. Hatta Red Band Trailer etiketli bir fragman! Fragmandan anlaşılacağı üzere oyuncu kadrosunda birçok ünlü ismi bir arada görüyoruz. Oyuncu kadrosunda sırasıyla Josh Lawson (Kano), Jessica McNamee (Sonya Blade), Hiroyuki Sanada (Scorpion), Joe Taslim (Sub-Zero), Tadanobu Asano (Raiden), Mehcad Brooks (Jax), Ludi Lin (Liu Kang), Lewis Tan (Cole Young), Chin Han (Shang Tsung), Sisi Stringer (Mileena) gibi oyuncular yer alıyor.

Mortal Kombat Filmi Konusu

Mortal Kombat Filmi konusu: Outworld’ün imparatoru Shang Tsung, en güçlü şampiyonu Sub-Zero’yu Sıradan dövüş turnuvalarında dayak yiyerek bahis kazanan MMA dövüşçüsü Cole Young’u avlaması için gönderdiğinde Cole bu durumdan habersizdir. Cole Young durumu öğrendiğinde ailesinin güvenliğinden endişe duyarak Binbaşı Jax ile birlikte Sonya Blade ve beraberinde bir grup özel yeteneklere sahip savaşçıyı kendi safına katıp Earthrealm’in düşmanlarına karşı güçlerini birleştirmeye karar verir. Cole Young tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıktığının farkındadır ancak göğsünde taşıdığı Ejderha dövmesinin manevi ağırlığı altında ezilmeden onurlu bir yoldaşlığın taşıyıcısı konumuna gelir.

Mortal Kombat Filmi Çıkış Tarihi, Mortal Kombat Ne Zaman Vizyona Girecek?

Mortal Kombat Filmi Çıkış Tarihi, Mortal Kombat Ne Zaman Vizyona Girecek? Mortal Kombat hayranları için merak konusu olmaya başladı. Peki film ne zaman çıkıyor? Mortal Kombat filmi ilk olarak 5 Mart 2021’de vizyona gireceği planlanmıştı. Ancak Covid-19 salgını sebebiyle 16 Nisan 2021 tarihine ertelendi. Mortal Kombat filmi 16 Nisan 2021 tarihinde tüm dünyada bazı sinemalarda ve HBO Max yayın platformunda gösterime girecek.

Mortal Kombat Filmi Red Band Etiketli Türkçe Altyazılı Fragmanı

Warner Bros. Turkey tarafından Türkçe altyazılı olarak hazırlanan Mortal Kombat Türkçe Altyazılı fragmanı hemen izleyebilirsiniz. Yeni Mortal Kombat filmi hakkındaki güncel haberlere Thinpo web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mortal Kombat oyuncularına özel hazırladığımız Mortal Kombat 11 Fatality Listesi: Tüm Fatality Kodları adlı yazımızı da incelemenizi öneriyoruz. İyi seyirler.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler