The Boys Spin-off Dizisi Gen V Konusu ve Yayın Tarihi

Prime Videonun en çok izlenen serisi The Boys dizisinin spin-off (yan) dizisi Gen V oyuncuları, konusu ve The Boys 4. sezondan sonra yayınlanacak olan Gen V çıkış tarihi hakkında tüm bildiklerimize yer verdik.

Sony Pictures Television ve Amazon Studios orijinal yapımı The Boys dizisinin 3. sezonunun ardından Eric Kripke ve Amazon Studios The Boys dizisinin Spin-off serisi üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Prime Video’da yayınlanan The Boys dizisi büyük bir başarı elde ettikten sonra yaratıcı ekip daha genç nesil süper kahramanlara odaklanan bir spin-off serisi üzerinde çalıştıklarını ve The Boys dizisi tamamlanır tamamlanmaz yayınlayacaklarını belirtti.

The Boys dizisinin 4. sezonunun çok yakında Prime Video’da yayınlanacağını açıklayan Eric Kripke bir boşluk bulur bulmaz henüz adı kesinleşmemiş olan Gen V dizisi için start vereceklerini açıkladı.

Gen V Oyuncu Kadrosu

Oyuncu kadrosunda; Patrick Schwarzenegger, Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Shelley Conn, Sean Patrick Thomas, Maddie Phillips, Lizze Broadway gibi yakın zamanda yıldızı parlayan oyuncular yer alıyor.

Gen V oyuncuları

Gen V’nin yapımcı kadrosunda ise baş direktör olarak Craig Rosenberg yer alıyor.

Peki izlenme rekorları kıran Prime Video dizisi The Boys’un spin-off’u Gen V’nin konusu nedir? İşte gelecek The Boys dizisi Gen V hakkında tüm bildiklerimiz:

The Boys Dizisi Gen V Konusu Nedir?

Dizi, Vought International tarafından yönetilen bir supe  kolejine odaklanacak.

The Boys 3. sezonunda easter eggs’ler ile bir taban oluşturmaya çalışan Gen V, Amerikan şehirleriyle sözleşme yapabilmek için birbiriyle yarışan supe adaylarının eğitildiği bir eğitim yuvasını konu alıyor.

The Boys Gen V Easter eggs

Variety’nin yaratıcı ekip ile yaptığı 2020 yılındaki bir röportajda spin-off dizisinin fiziksel, cinsel ve ahlaki sınırlarını sınayarak, en iyi sözleşmeler için yarışan hormonal, rekabetçi süper kahramanların hayatlarını keşfedeceği bir hikayeye sahip olacağı açıklanmıştı.

Açlık Oyunları ve gençlerin kolej hayatına odaklanan gençlik dizisi gibi bir izlenim yaratacağının da altının çizildiği seri R dereceli bir dizi olarak tanımlanıyor.

Kripke, Hollywood Reporter’a verdiği demeçte Gen V hakkında şunları söyledi:

Güçleri olan küçük çocukların nasıl düzgün süper kahramanlar olacakları konusunda eğitildikleri, hepsi yıl sonunda NBA tarzı bir drafta yol açan, Vought’a ait bir kolejde geçiyor.

Bir tür kolej spor şovunun ‘Şöhret’ ile buluşması gibi çünkü onlar da oyunculuk derslerine ve pazarlama derslerine gitmek zorundalar. Çok karakter odaklı, umarız inanılmaz derecede gerçekçi bir üniversite şovu olacak.

The Boys ve spin-off arasında bir geçiş olacağını da ekleyen Kripke Deadline’a verdiği röportajda şu detaylara yer verdi:

Kesinlikle bir geçiş var ve The Boys’un üçüncü sezonunda bazı konuları ve hikayeleri Gen V’nin ilk sezonuna ekleyen bir evren tasarlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Kripke, ayrıca The Boys’un 3. sezonunun ardında gerçekleşen başkanlık seçimi gibi yan hikayeleri de ön plana çıkaracak olan spin-off dizisi aynı zamanda The Boys’un 4. sezonu için yeni konuların oluşmasını da sağlayacağı yönünde açıklamalarda bulundu.

The Boys Spin-off Dizisi Gen V Ne Zaman Yayınlanacak?

Genç supeların kolej yaşamına odaklanan Gen V henüz post-prodüksiyon aşamasında olduğu için henüz bir çıkış tarihi Prime Video tarafından duyurulmadı.

Temmuz 2022’de Variety’e konuşan Kripke dizi hakkında önemli detaylar verdi. En çok merak edilen “Gen V çıkış tarihi” ise henüz kesinleşmiş değil.

Ancak Eric Kripke’nin verdiği röportajlar neticesinde Gen V, muhtemelen 2023’te piyasaya sürülecek.

Ek olarak Kripke’yi doğrulayan Amazon Studios başkanı Vernon Sanders Gen V’nin 2023 dolaylarında start vereceğini açıkladı.

The Boys gibi filmlerin yer aldığı Prime Video’dan daha fazla film önerisi almak istiyorsanız yine sitemizde yer alan “Amazon Prime Video’daki En İyi 10 Korku Filmi” adlı listemize göz atabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler