PUBG Mobile Oyununda Bedava UC e-Pin Nasıl Kazanılır?

PUBG Mobile oyununda bedava UC (Unknown Coin) nasıl kazanılır? Hilesiz en kolay yöntemlerle PUBG e-pin kazanabileceğiniz güncel ve ücretsiz yöntemleri listeledik.

Battle Royale oyunlarının piri PUBG Mobile’de bedava UC (Unknown Coin) kazanmak ister misin?

PUBG UC satın almadan ücretsiz UC e-pin kazanmak artık çok kolay! Tek yapmanız gereken aşağıda verdiğimiz PUBG Mobile ücretsiz UC kazanma yöntemlerini uygulamak. Ancak bu yöntemlere değinmeden önce UC nedir? bilmeyenler için açıklayalım:

PUBG Mobile UC Nedir?

Player Unknowns Battle Grounds kısaca PUBG oyununda çeşitli itemler ve karakterler satın almak için kullanılan UC yani Unknown Coin ile kıyafet, aksesuar, silah kaplaması gibi oyun içi birçok şeyi satın alıp çekilişlerden nadir ekipmanlar kazanabilirsin.

Kısacası; daha önce de söylediğimiz gibi oyun içi öğeler satın almak için UC’leri kullanabilirsin.

Bu para birimini elde etmenin birçok yolu vardır ve bu yolların çoğu belirli bir ücret ödemeyi gerektirir. Ayrıca internet üzerinde PUBG Mobile UC satın alabileceğiniz birçok internet mağazası vardır.

Oyuna para yatırmak isteyenler için PUBG ucuz UC satın alma gibi oldukça avantajlı seçenekler mevcuttur. Fakat ücretsiz veya daha uygun fiyatlarla PUBG e-pin satın almak her PUBG oyuncusunun hayalidir. Bizde hayallerinizi gerçekleştirmek için PUBG’de bedava UC alma yöntemlerini sizler için derledik.

PUBG Ücretsiz UC Alma Yöntemleri

PUBG Mobile oyununda hile yapmadan oyun parası kazanmak veya hediye etmek aşağıda vereceğimiz üç yöntemle oldukça basit.

Bilindiği üzere UC ve BP gerçek parayla satın alarak ya da kod kullanarak elde edilen bir PUBG oyun parasıdır. UC’nin dolar üzerinden değeri 1 dolar = 60 UC şeklindedir.

Zira 2022 yılında bedava UC almak gibi bir niyetiniz varsa hile kullanmadan ücretsiz UC ve BP alamazsınız. Ancak yine de yapabileceğiniz birkaç şey var!

1. Ücretsiz Google Play Kredileri ile UC Alma

Google Play Anketler
Google Play Anketler

Google Play Ödüllü Anketler sayesinde PUBG Mobile oyununda bedavadan ve hiçbir ücret ödemeden UC ve BP satın alabilirsiniz.

Google tarafından tasarlanan bu uygulama, kullanıcılara Google Play Kredileri karşılığında doldurmaları gereken anketler veriyor.

Sadece birkaç dakika içinde onlarca anket doldurarak Google Play kredisi kazanabilir, bu kredileri de Google Pay destekli PUBG gibi oyunlardan e-pin satın almak için kullanabilirsiniz.

Yöntem oldukça basit! Google Play anketlere katılmak çok kolay. Google Ödüllü Anketler uygulamasını telefonunuza indirip kendinizle ilgili temel soruları yanıtladıktan sonra haftada bir kez (gönderim sıklığı artıp azalabilir) anket almaya başlarsınız.

Sizin için kısa ve alakalı bir anket hazırlandığında telefonunuza bildirim gönderilir. Bu anketi tamamlayarak ₺1,80 tutarına kadar Play kredisi kazanabilirsiniz.

“En iyi logo hangisi?”, “En ilgi çekici tanıtım hangisi?”, “Planladığınız bir sonraki seyahat ne zaman?” gibi çeşitli sorularla karşılaşabilirsiniz.

Daha sonra kazandığınız Google Play Kredileri ile PUBG Mobile oyununda bedava UC satın alabilirsiniz.

2. Elite Royale Pass Ödüllerinden Bedava UC Kazanma

PUBG Mobile Elite Royale Pass
PUBG Mobile Elite Royale Pass

Bu yöntemimiz biraz zaman alabilir ancak bedavadan UC kazanmak için çok etkili bir yöntemdir. Yine de ilk başta belirli bir miktar para ödemeniz gerekebilir.

PUBG Mobile oyununa girdikten sonra 600 UC değerinde olan Elite Royale Pass satın almalısınız. Elite Royal Pass satın aldıktan sonra otomatik olarak ücretsiz 60 UC kazanacaksınız.

Buna ek olarak her hafta verilen görevleri yerine getirdiğinizde ve sezon boyunca bu görevleri kesintisiz yaptığınızda yeni bir Elite Royale Pass bileti alacak kadar UC biriktirmiş olacaksınız.

Yani bir sonraki sezon bileti alışverişiniz ücretsiz gerçekleşmiş olacak. Ayrıca sezon ödüllerinden kazandığınız nadir ögeler, RP ve UC ile ilk başta ödediğiniz meblağdan daha çok kar ettiğinizin farkına varacaksınız.

3. PUBG Hesabınızı Yükselterek Ücretsiz UC Kazanma Şansı

PUBG Battle Royale Pass
PUBG Battle Royale Pass

Şunu bilmelisiniz ki PUBG oyununda para harcamazsanız ücretsiz bir şekilde UC kazanamazsınız. Ancak Elite Pass veya Royal Pass satın alırsanız hesabınız farklı bir boyuta geçecektir.

Sezonluk görevleri her tamamladığınızda, farklı nadirlik özelliklerinde ödüller ve UC kazanacaksınız. Zira PUBG Mobile’de hile kullanmak oyun ekibi tarafından tespit edildiğinde emek harcadığınız PUBG Mobile hesabınızın kapatılmasına neden olabilir.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler