En Ucuz Dropshipping Ürün Bulma Siteleri (2023)

Dropshipping tedarikçileri için perakendeci ve toptancıları bir araya getiren, yüksek kaliteli ucuz ürünler sağlayan en iyi Dropshipping ürün bulma sitelerini listeledik.

Stoksuz satış yöntemi Dropshipping’in en temel ihtiyacı olan ürün stoğu ve nakliyesi özellikle yeni ürün arayışında olan ya da ürün bulma sorunu yaşayan tüccarlar için oldukça zorlu bir süreçtir.

Hem profesyoneller hem de Dropshipping’e yeni başlayanlar için faydalı olacağını düşündüğümüz listemizde güvenilir ve son derece kaliteli Dropshipping ürün bulma sitelerine yer verdik. Ama bilmeyenler için öncelikle Dropshipping’in ne olduğundan bahsedelim ve nasıl yeni ürün bulunacağına değinelim.

Dropshipping Nedir?

Dropshipping yani stoksuz satış, bir mağazanın sattığı ürünleri stokta tutmadığı bir perakende satış yöntemidir. Bunun yerine, bir mağaza bir ürün sattığında, ürünü üçüncü bir taraftan satın alır ve doğrudan müşteriye gönderir. Mağaza satış, pazarlama ve müşteri hizmetlerinden sorumluyken, ürün tedarikçisi ürünlerin depolanması, paketlenmesi ve nakliyesi ile ilgilenir.

Dropshipping Ürün Bulma Siteleri Nasıl Bulunur?

Dropshipping ürün bulma sitelerini bulmanın birkaç yolu vardır ve bu yollardan bazıları aşağıda listelenmiştir:

  • Çevrimiçi dizinler: Dropshipping tedarikçilerini listeleyen SaleHoo, Doba ve WholesaleCentral gibi birçok çevrimiçi dizin vardır.
  • Alibaba ve Aliexpress: Bu web siteleri, imalatçıları ve toptancı tedarikçileri, stoksuz satış yapanlar da dahil olmak üzere perakendecilerle buluşturur.
  • Üretici web siteleri: Birçok üretici, stoksuz satış hizmeti sunar. Daha fazla bilgi için satmak istediğiniz markaların web sitelerini kontrol edin.
  • Ticari fuarlar: Ticari fuarlara katılmak, potansiyel tedarikçilerle ağ kurmanın ve yeni ürünler hakkında bilgi edinmenin harika bir yolu olabilir.
  • Google araması: Ucuz Dropshipping ürünleri bulmak için alakalı anahtar kelimeler kullanın.

Güvenilir olduklarından ve kaliteli ürünler ile güvenilir nakliye sağlayabildiklerinden emin olmak için herhangi bir potansiyel Dropshipping ürün bulma sitesini kapsamlı bir şekilde araştırmak ve incelemek gerekir.

En İyi Dropshipping Ürün Bulma Siteleri

En iyi ve en ucuz Dropshipping ürün bulma siteleri hakkında birçok araştırma yapıyor ama aradığınızı tam olarak bulamıyor musunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz. Bu listemizde en güvenilir Dropshipping sitelerine yer verdik.  Listemizde güvenle ticaret yapabileceğiniz Dropshipping en ucuz ürün siteleri yer alıyor.

1. Spocket

Spocket
Spocket

Spocket, perakendeci ve dropshipping ticareti yapanların çevrimiçi mağazasını oluşturmasına ve işletmelerini ölçeklendirmesine olanak tanıyan güvenilir ve ucuz Dropshipping tedarikçi sitesidir. ABD ve birçok Avrupa ülkesiyle işbirliği içinde olan Spocket ürün üreticileri ile dropshipping tüccarlarını 7/24 birbirine bağlar.

2. AliExpress Dropshipping

AliExpress Dropshipping
AliExpress Dropshipping

Dünyanın en büyük online pazarlarından biri olan Alibaba Group’un bir parçası olan Aliexpress, Dropshipping ticareti yapabileceğiniz en güvenilir ve en ucuz ürün bulma Dropshipping alışveriş sitesidir.

Çin menşei site dünyanın hemen hemen her yerine ürün gönderimi yapmaktadır. Ayrıca Dropshipping işletmeniz için yeni ürünler bulma ve çevrimiçi mağazanız için  ürün keşfederek zaman ve mekan fark etmeksizin satış yapabilme imkanı sunmaktadır.

3. Modalyst

Modalyst
Modalyst

AliExpress Dropshipping’in resmi ortağı olan Modalyst, trendlerden düşmeyen marka adlarıyla dolu otomatik dropshipping uygulamasıdır. Dizininde 10 Milyondan fazla Dropshipping ürünü barındıran uygulama geniş yelpazesiyle ürün araştırma derdini bitiriyor. Anlaşmalı perakendecilerden dilediğiniz kadar ürün alıp kendi mağazanızda satma olanağına sahip oluyorsunuz. Ve bunu sadece Modalyst iş modelinize göre yani aboneliğinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

4. SaleHoo

SaleHoo
SaleHoo

Salehoo, dünyanın her yerinden tedarikçiyi, perakendecilerle buluşturan Dropshipping ucuz ürün bulma sitesidir. Alibaba’ya benzer özellikleri sayesinde oldukça popüler Dropshipping tedarikçi rehberidir.

5. Doba

Doba
Doba

Doba’da aynı şekilde Amerika ve Avrupa’yı birbirine bağlayan ucuz ürün satan Dropshipping siteleri ile perakendecilere e-ticaret imkanı sunan bir Dropshipping sitesidir.

6. Wholesale2B

Wholesale2B
Wholesale2B

Wholesale2B, Dropshipping satış yapanları toptancılar ve distribütörlerle buluşturan bir platformdur. Elektronik, moda, ev ve bahçe ürünlerini içeren çeşitli kategorilerden çeşitli ürünler sunar. Platform, kullanıcılara bir ürün kataloğuna, ürün resimlerine, açıklamalarına, fiyatlandırma bilgilerine ve otomatik sipariş işleme ve sevkiyat mekaniklerine erişim sağlar.

7. Worldwide Brands

Worldwide Brands
Worldwide Brands

Worldwide Brands, toptancılar, perakendeciler ve Dropshipping ticaret yapan işletmelerin ucuz ürün bulma problemini çözen ucuz Dropshipping siteleri arasındadır. Ayrıca Worldwide Brands bir araya getirdiği dinamiklerin birbiriyle olan alışverişlerinde güvenilirliği ve erişilebilirliğiyle ön plana çıkmaktadır.

8. Sunrise Wholesale

Sunrise Wholesale
Sunrise Wholesale

Sunrise Wholesale, perakendecilere ve çevrimiçi mağaza sahiplerine ürün ve çeşitli e-ticaret hizmetleri sağlayan en iyi Dropshipping ürün bulma siteleri arasındadır. Ev ve bahçe ürünleri, elektronik, mücevher ve daha fazlasını içeren geniş bir ürün yelpazesi sunan Sunrise Wholesale perakendeciler için geniş bir ürün kataloğuna, ürün resimlerine, açıklamalarına ve fiyat bilgilerine erişebilecekleri kaliteli ve güvenilir bir dizin sunar.

Şirket ayrıca, perakendecilerin Dropshipping ürünlerini pazarlamaya ve satmaya odaklanmasına olanak tanıyan otomatik sipariş işleme ve nakliye hizmeti de vermektedir.

9. MegaGoods

MegaGoods
MegaGoods

MegaGoods, perakendecilere ve çevrimiçi mağaza sahiplerine çeşitli ürünler sağlayan bir toptan satış ve uygun fiyatlı Dropshipping ürün bulma siteleri arasında yer alan bir şirkettir. Elektronik, ev ve bahçe ürünleri ile daha fazlasını içeren geniş bir ürün yelpazesi sunan MegaGoods, perakendecilerin büyük bir ürün kataloğuna, ürün resimlerine, açıklamalarına ve fiyatlandırma bilgilerine erişmesine olanak sağlar.

10. Inventory Source

Inventory Source
Inventory Source

Inventory Source 200’den fazla ucuz ürün toptancısı ve tedarikçisi ile anlaşması olan güvenilir ve sağlam Dropshipping ürün bulma sitesidir. Ayrıca envanterinizi senkronize etmenize ve ürün verilerini mağazanıza otomatik yüklemenize olanak tanır.

Dropshipping ile alakalı ürün bulma siteleri ilginizi çekiyorsa yine sitemizde yer alan “En Ucuz 11 Dropshipping Tedarikçi Siteleri” adlı listemize de göz atabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler