En İyi 10 Garry’s Mod Silah Eklentisi (GMOD Addons)

Tüm zamanların en iyi sandbox oyunu Garry’s Mod için hazırlanmış en iyi silah eklentilerini derlediğimiz listemizde GMOD kullanarak modlanan oyunlar için harika atölye içerikleri var!

Tüm zamanların en iyi modlanabilir sandbox oyunu Garry’s Mod’da oluşturduğunuz LAN ve Server (sunucu) oyunlarına renk katacak şık tasarımlara sahip silah eklentilerini derlediğimiz listemizde birbirinden eğlenceli ve çeşitli GMOD Steam Atölyesinde yer alan silah eklentilerini inceliyoruz!

Garry’s Mod en iyi silah eklentileri ile GMOD üzerinden modladığınız oyunlarda mükemmel bir atmosfer yaratacaksınız. Bununla da kalmayıp GMOD oyununuzu eğlenceli silah eklentileriyle Youtube’da sinematik bir video haline getirebilirsiniz. Ya da oyun içerisinde arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Silah isminin yazılı oduğu alt başlıklara tıklayarak Steam Atölye içeriğine ulaşabilirsiniz. Eklentilerin (Addons) Garry’s Mod oyununa eklenmesi için açılan Steam linkine tıkladıktan sonra açılan atölye sayfasındaki yeşil renkli Abone ol butonuna tıklayıp ardından eklentinin otomatik kurulması için Garry’s Mod oyununu açın. İyi eğlenceler!

10. Rus Ruleti Silahı

GMOD arkadaşlarınla eğlencesine bir rulet oynamaya ne dersin(?) Aslında bu rulet üzerinde bir takım sayılar olan ufak dönen bir tekerleğin üzerine atılan bir top ile oynanmıyor. Rus Ruleti olarak bilinen oyun birkaç kişi ve Altıpatlar bir tabanca ile oynanıyor. Garry’s Mod’daki en komik olayların yaşandığı bu silah eklentisinde kahkaha tufanına hazır olun! Çünkü 1/6 şansınız olan bu oyunda Altıpatlar silahının tek yuvasındaki kurşunun sizde patlamaması için gerilim dolu daikakalar geçireceksiniz! Silah eklentisini kurduğunuzda GMOD oyununu başlattığınız esnada eklenti otomatik olarak kurulacaktır. Rus Ruleti esnasında Altıpatlar silahı ateşledikten sonra otomatik olarak yere düşecektir. Yere düşen silah sıradaki oyuncunun vurulma şansını +1 arttıracaktır. Super Admin özelliklerine sahip oyuncunun Altıpatlar silahının sayacını sıfırlamak için komut satırına roulette_secondary_resets 1 yazması yeterlidir. Böylece Altıpatlar tekrardan 1/6 olarak sıfırlanacaktır.

9. Dear Sister Swep Pack v2

Desert Eagle türevi bir tabancayla yavaş çekimde diğer oyuncuları vurmak ister misiniz? Hem de Max Payne oyunundaki gibi havalı bir efektle… Dear Sister Swep Pack v2 tam da bu iş için geliştirilmiş harika bir GMOD silah eklentisidir. 6 farklı versiyona sahip olan eklenti slow motion özelliği, silah ateşlendiği esnada çalan müzik ve düşme efekti gibi birçok ilginç efekte sahip.

8. Morbus Silahları

Among Us ve Deceit oyununun atası olan Morbus modu insanlar ve uzaylılar arasındaki bir mücadeleyi konu alan bilim-kurgu türü bir Garry’s Mod oyunudur. Morbus oyunundaki tüm silahların yer aldığı bu eklenti sayesinde Morbus’un unutulmuş atmosferini tekrar yaşayacaksınız!

7. [CW 2.0] Cold War Weapons

İlginç derecede şık görünümlere sahip hafif makinalı silah eklentisi adeta ses efektleriyle bir ASMR atmosferi yaratıyor! Ayrıca silahlar için kullanacabileceğiniz skin seçenekleri de mevcut. Böylece silahlarınızı özelleştirebilirsiniz. Silah eklentisi içerisinde SKS tüfeği, PPSH-41, Skorpion ve gangsta Uzi yer alıyor.

6. Yakıcı ve Patlayıcı Silahlar

Garry’s Mod’un en eğlenceli silah eklentilerinden biri olan yakıcı ve patlayıcı silahlar kaos yaratmak için kullanılabilen en ideal ekipmanlardır. Silah addons paketi içerisinde Molotof Kokteyli, TNT, Rambo Bıçağı ve ister inanın ister inanmayın Kutsal Su var! Bu fırlatılabilir GMOD silahlarıyla hedeflerinizi uzaktan yok edebilirsiniz.

5. II. Dünya Savaşı İkonik Silahları

Garry’s Mod WW2 Roleplay ve Deathmatch sunucuları için harika bir tercih olan Steam Atölye eklentisi, 2. Dünya Savaşı ikonik silahlarından oluşuyor.  GMOD 2.Dünya Savaşı Silah Eklentisi içerisinde Komando Bıçağı, K98 Bayonet, Katana, M2 alev makinesi, Nagant Revolver, Silenced Sten MK III, Type 14 Nambu, Type 38 Arisaka, Type 38 Arisaka (dürbünlü) ve Type 100 silahı bulunuyor.

4. Taktiksel Bebek Fırlatıcı

Adı üzerinde Taktiksel Bebek Silahı! Bebek kılığında bir bomba olan bu silah RPG türevi bir füze atar sayesinde ateşlenebilir. Hedefi anında yok eden bir yıkım gücüne sahiptir. Aynı zamanda eklenti içerisinde bir de otomatik bebek fırlatıcı mevcuttur. Bir saniye içerisinde birden çok bebeği ateşleyerek bir orduyu yerle bir edebilir. Evet, bebeğe kimse karşı duramaz!

3. Dead Space 2 Silahları

GMOD Dead Space temalı roleplay oyunları için ideal olan bu eklenti Dead Space oyunlarında bulunan silahları içeriyor. Birbirinden ilginç silahların bulunduğu eklenti Bilim Kurgu temalı Garry’s Mod sunucuları için biçilmiş kaftan! Silah eklentisinin içerisinde MK1 C99 Super Collider, MK IV EKOV SWS Pulse Rifle, MK3 Detonator, MK3 SWS Seeker Rifle, MK3 Rivet Gun gibi ikonik bilim kurgu oyunu Dead Space’in tüm silahlarını içeriyor. Ayrıca Dead Space Roleplay kuracaklara silahlarla uyumu açısından Holografik HUD Paneli önerilir.

2. ArcCW Özelleştirilebilir Silahlar

Call Of Duty: Modern Warfare‘den esinlenilmiş olan bu silah paketinde ihtiyacınız olan tüm silahlar mevcut. ArcCW özelleştirilebilir GMOD Silah eklentisi, nişangah değişimi, silah skinleri, atış modları ve birçok özelleştirmenin yanı sıra şık tasarımlarıyla emek verilmiş bir paket içeriği sunuyor. Diğer Garry’s Mod silah eklentilerinin çok ötesinde bir kullanım kolaylığı sağlayan ArcCW Özelleştirilebilir Silahlar eklentisi Counter Strike ve Star Wars Roleplay oyunları için geniş bir silah yelpazesi tanımlar.

1. Özelleştirilebilir Silahlar V2.0

Garry’s Mod silah eklentileri arasında en iyi koleksiyon atölye içeriğine sahip olan Khris’s CW2.0 koleksiyonu birbirinden şık, kaliteli silah eklentilerinin bir araya toplanmış halidir. 11 ögeden oluşan koleksiyonda çeşitli silah eklentileri geliştiren atölye yazarlarının silah eklentilerinden oluşuyor. İlgili koleksiyona abone olduğunuz takdirde birçok silaha ve teçhizata sahip oluyorsunuz. Ardından Garry’s Mod özelleştirilebilir silahları pratik bir şekilde GMOD oyun sunucusuna aktarabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler