Ücretsiz Oyun Hızlandırıcı ve Sistem İyileştirici Programlar - Thinpo
Bilim, Sanat ve Teknoloji Platformu

Aramak istediğiniz kelime nedir?

Thinpo - Ücretsiz Oyun Hızlandırıcı ve Sistem İyileştirici Programlar
Thinpo - Ücretsiz Oyun Hızlandırıcı ve Sistem İyileştirici Programlar

Teknoloji

Ücretsiz Oyun Hızlandırıcı ve Sistem İyileştirici Programlar

Okuma Süresi: 3 dk Bilgisayarınız için en iyi oyun hızlandırma ve sistem iyileştirme programları.

Abone Ol google-news

Kişisel bilgisayarınızda birden çok program kullanıyorsunuz ve bilgisayarınız çok mu yavaş? Ya da oyun oynarken kasmalar ve çökmeler mi yaşıyorsunuz? Muhtemelen ya bilgisayarınızın sistem özellikleri kötüdür ya da arkaplanda gereksiz bir çok program çalışmaktadır. Her iki durumda da bilgisayarınızın sistemini asgari düzeyde hızlandırabileceğiniz ücretsiz yazılımlar mevcut. Game Boosters ve System Optimizer özelliği olan bu programlar arka planda yaptığınız işe göre kısıtlama sağlayarak gereksiz programları ve işlemleri durduruyor, ram ve işlemci meşguliyetini en aza indiriyor.

Advanced System Optimizer

Muhtemelen en iyi oyun iyileştirme ve geliştirme programı olan Advanced System Optimizer oyun içi FPS değerlerini de hatrı sayılır şekilde geliştiriyor ve harika bir oyun deneyimi sunuyor.

Thinpo - Ücretsiz Oyun Hızlandırıcı ve Sistem İyileştirici Programlar

Razer Cortex Boost

Bu oyun güçlendirici Windows kullanıcıları için mükemmel bir seçim. Bellek alanı oluşturmanın yanı sıra Ram temizleme, Cpu soğutma ve daha birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Razer markasının prestijini taşıyan program ücretsiz olması ve sunduğu çeşitli ödüller ve etkinlikler ile başarılı bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Thinpo - Ücretsiz Oyun Hızlandırıcı ve Sistem İyileştirici Programlar

Wise Game Booster

Hem ücretsiz hem de yerel diskinizde hiç yer kaplamayan oldukça küçük bir program. Tek bir tıklamayla sistem ayarlarınızı efektif bir şekilde optimize ederek gereksiz arka plan programlarını ve hizmetlerini durdurup ağ ayarlarını en etkili şekilde yapılandırıyor. Size de sadece oyununuzu keyifle oynamak kalıyor.

Thinpo - Ücretsiz Oyun Hızlandırıcı ve Sistem İyileştirici Programlar

MZ Game Accelerator

Yüzde yüz güvenli bir yazılım olan MZ Game Accelerator kayıt defterinde herhangi bir değişikliğe izin vermez ve hız aşırtması yapmaz. Tek bir tıklama ile bilgisayarınızı yeniden başlatma gerekmeden Ram ve Cpu işlemlerini geçici olarak kapatarak oyunların daha hızlı çalışmasını sağlar.

Thinpo - Ücretsiz Oyun Hızlandırıcı ve Sistem İyileştirici Programlar

Game Fire

Oyun modu özelliğine sahip tek tıklamayla bilgisayarınızı oyunlarınıza uygun hale getirecek olan Game Fire sistem iyileştirici kategorisinde en ideal ücretsiz programlar arasında.

Thinpo - Ücretsiz Oyun Hızlandırıcı ve Sistem İyileştirici Programlar

GameBoost

Standart bir oyun güçlendirici ve sistem hızlandırıcı bir yazılımın sağladığı özelliklerin yanı sıra Game Boost, optimizasyon ayarlarınız için ince ayar yapmanızı sağlayan özellikleri de içerir. Bir başka özelliği ise gerçek zamanlı ram ve cpu hızını izleyebilmenizdir. Bu özellikler sayesinde sisteminizi hızlandırabilir ve oyunlarınızı güçlendirebilirsiniz.

Thinpo - Ücretsiz Oyun Hızlandırıcı ve Sistem İyileştirici Programlar

WTFAST

Çevrimiçi oyunlarda yüksek ping sorununu çözen ve FPS değerlerinizi düzenleyen WTFAST oyun güçlendirici ve sistem hızlandırıcı olarak kullanabileceğiniz alternatif bir program. Oyun bağlantısı verilerini ve ağ sorunlarını iyileştirerek eniyiler. İp adresinizi veya ağ ayarlarını hiçbir şekilde maskelemez.

Thinpo - Ücretsiz Oyun Hızlandırıcı ve Sistem İyileştirici Programlar

MSİ After Burner

MSi’ın yayınladığı bir hız aşırtma programıdır. Ekran kartlarının donanımını gerçek zamanlı olarak izlemenizi sağlar. Aynı zamanda ekran kartlarınızın sınırlarını zorlayan ve bunu diğer donanım birimleriyle denge içinde yürütürken en yüksek kararlı hız aşırtma ayarlarını bularak ekran kartı performansını arttırır. Donanım monitörü ve tek tıkla optimizasyon ayarlarıyla kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunan Afterburner performans ihtiyaçlarınızı ücretsiz olarak karşılayacaktır.

İçerik Yazarı

Edebiyata, sanata, bilime ve "iyi" kitaplara tutkuyla bağlı, internetin ücra köşelerinde editörlük yapmış, nevi şahsına münhasır yazar bozuntusu.

Yorum

Öne Çıkan İçerikler

Film ve Dizi

Okuma Süresi: 5 dk K Pop Gruplarının Yer Aldığı Güney Kore Mini Dizileri listemizde bu hafta K Pop erkek müzik gruplarının başrolünde yer alan...

Girişimcilik

Okuma Süresi: 3 dk Vizyon kavramının öneminden, hayal ile vizyon arasındaki farklardan ve nasıl vizyon sahibi olabileceğimizden bahsettik.

Bilim

Okuma Süresi: 3 dk İnsanlığı Ay'a götüren teknolojiyi icat etti ve dünyayı uzay ligine atlattı. Savaştan kaçarak başarılara imza atan Nazi roket teknisyeninin Amerika'ya...

Film ve Dizi

Okuma Süresi: 5 dk Alman yapımı Balloon filmi, gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen ve izleyicinin nabzını yüksek tutmasıyla akıllara kazınan bir yapım. Peki balonla...

Oyun İncelemeleri

Okuma Süresi: 5 dk 2021 bahar aylarında çıkması beklenen en iyi Japon RPG oyunlarına yer verdiğimiz listemizde birbirinden müthiş konsol ve bilgisayar oyunları var!

İncelemeler

Okuma Süresi: 7 dk Jim Jones, David Koresh, Charles Manson ve Warren Jeffs tarafından kurulan Hepsi birbirinden sapkın hepsi birbirinden tehlikeli bu dört tarikat...

Reklam

Bilim

Okuma Süresi: 2 dk Apa 7.0 Yazım Kuralları, American Psychological Association adlı Amerikan menşei derneğin bilimsel ve akademik makalelerin yazım şekli ile ilgili birkaç...

Tarifler

Okuma Süresi: 2 dk Siyah paltosunun iç cebinden hafifçe ezilmiş bir kutu çıkardı. Harry titreyen parmaklarla açtı onu. İçinde kocaman, yapış yapış çikolatalı bir...

Oyunlar

Okuma Süresi: 5 dk Cyberpunk 2077 evrenindeki en güçlü ikonik silahları, ana görev ve yan görevlerden nasıl elde edebileceğinizi anlatıyoruz! Şimdiye kadar yapılmış en...

Oyunlar

Okuma Süresi: 3 dk Garry's Mod İçin Kapsamlı ve Detaylı Dark RP Terimleri, Chat Komutları ve Kurallar Rehberi

Reklam