Android İçin En İyi 5 Güvenli APK İndirme Sitesi - Thinpo
Bilim, Sanat ve Teknoloji Platformu

Aramak istediğiniz kelime nedir?

Thinpo - Android İçin En İyi 5 Güvenli APK İndirme Sitesi
Thinpo - Android İçin En İyi 5 Güvenli APK İndirme Sitesi

Teknoloji

Android İçin En İyi 5 Güvenli APK İndirme Sitesi

Okuma Süresi: 4 dk Android cihazınıza ücretli ve premium uygulama ve oyunlarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz en güvenli 5 APK indirme sitesini araştırdık.

Abone Ol google-news

Android cihazınıza ücretli ve premium uygulama ve oyunlarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz Android için en iyi 5 güvenli APK indirme sitesini Listeledik.

Android işletim sistemi tarafından kullanılan APK paket dosya formatı anlamına gelir. Mobil oyunların ve Android uygulamaların kurulum sistemidir. Web tarayıcı üzerinden arattığınızda genelde Google Play dışında birçok kaynağın bu tarz APK dosyaları yayınladığını görebilirsiniz. Kimisi kendi uygulamasını yayınlarken kimisi de ücretli Android uygulama ve oyunlarını hackleyerek kendi sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde dağıtır. Ancak her APK yayınlayan web sitesi güvenli değildir. Kaynağını bilmediğiniz ancak Google Play’de ücretli olan uygulama o an size cazip gelebilir. Uygulamayı ücretsiz olarak elde etmek uğruna Android cihazınıza indirerek yüklemeye koyulursunuz. Ancak cihaza virüs bulaşır veya verileriniz çalınarak dolandırılırsınız. Hatta cihazınız bozulabilir. Nitekim Google Play’de ne yazık ki değerinin üzerinde satılan uygulamaları elde edebileceğiniz farklı güvenli APK siteleri mevcut. Bu siteler güvenli olmasının yanı sıra birçok takipçisinin olması dolayısıyla oldukça revaçta. Gelin birlikte bu siteleri Android İçin En iyi 5 Güvenli APK İndirme Sitesi adlı listemizde inceleyelim.

5. APK Mirror

APK Mirror güvenli olmakla kalmıyor. APK siteleri arasındaki en popüler web site ünvanını da taşıyor. APK Mirror’da hemen hemen her aradığınız uygulama ve oyunun APK versiyonunu bulabilirsiniz. Sürekli güncellenen arşivi sayesinde her uygulamanın en güncel sürümüne tamamen ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Birçok kategoride uygulama ve oyun paylaşan APK Mirror’da eğer işinizi çabuk halletmek istiyorsanız arama kutusunu kullanabilirsiniz. Pokemon Go gibi benzeri bulunması zor uygulama ve oyunlarda en çok ziyaret edilen site olan APK Mirror, karmaşık site tasarımlarından uzak temiz ve aradığınızı kolayca bulabilirsiniz.

Thinpo - Android İçin En İyi 5 Güvenli APK İndirme Sitesi

APK Mirror web sitesinden bir görünüm

4. APK4Fun

APK4Fun, aynı APK Mirror gibi güvenli bir APK indirme sitesidir. Ancak APK Mirror’a göre daha organizedir. Aradığınız uygulama ve oyunu çabucak bulabilirsiniz. Kategoriler daha spesifik olarak etiketlenmiştir. APK4Fun; Atari, Bulmaca, Basit Eğlence, Aksiyon, Rol Yapma, Macera, Araçlar, Üretkenlik, Eğitim, Eğlence, Sağlık ve Fitness gibi kategorilere sahiptir. APK Mirror’da ki gibi en çok indirilenler kategorisine sahiptir. Hatta bir de Editör’ün Seçimi kategorisi mevcuttur. Hızlı ve zahmetsiz indirme seçenekleri sayesinde sizi spam reklamlarının kaos ortamından kurtarır.

Thinpo - Android İçin En İyi 5 Güvenli APK İndirme Sitesi

APK4Fun web sitesinden bir görünüm

3. APKPure

APK Pure sade tasarımı ve kullanıcı dostu web sitesiyle listemizin en kullanışlı APK sitelerinden birisi. Bu özelliğini ise 18 farklı dilde yayın yapmasına borçlu. İP adresinize göre bulunduğunuz bölgenin diline tercüme edilen site oldukça iyi! Temiz ve organize bir site olmasının yanı sıra en güvenli APK indirme sitelerinden birisidir. Android uygulama ve oyunları site içerisinde her gün düzenli olarak güncellenir. Ayrıca uygulamanızın güncel versiyonu için APK Pure’un bildirimlerine abone olursanız güncelleme ilk geldiğinde sizi haberdar eder.

Thinpo - Android İçin En İyi 5 Güvenli APK İndirme Sitesi

APKPure web sitesinden bir görünüm

2. Android APK

Hiçbir yerde bulamadığınız Android uygulama ve oyunları Android APK’da mutlaka bulursunuz. Site hem güvenlik açısından oldukça başarılı hem de temiz ve organize tasarımı sayesinde istediğiniz her APK dosyasını rahatlıkla keşfedebilirsiniz. APK veritabanı oldukça geniş olan Android APK’da indirme işlemiş hızlı ve zahmetsizdir. Bulması zor uygulama ve oyun listesi yayınlayan Android APK oldukça güncel altyapısı sayesinden indirdiğiniz uygulama ve oyunların güncel versiyonlarını da bulabilirsiniz.

Thinpo - Android İçin En İyi 5 Güvenli APK İndirme Sitesi

Android APK web sitesinden bir görünüm

1. Blackmart Alpha

Blackmart Alpha, web sitesinden çok Android cihazınız için özelleştirilmiş bir uygulamadır. APK dosyası olarak indirdiğiniz Blackmart Apk, Android kullanıcılarının ücretli ve premium Uygulamaları ve oyunları herhangi bir kısıtlama olmaksızın ücretsiz olarak indirmelerine olanak tanıyan ücretsiz bir Google Play, Aptoide ve AC Market alternatifidir. Blackmart Alpha’yı diğer apk sitelerinden ayıran en büyük fark ise Google Play dahil ve Google Play dışında olan tüm APK karaborsasını kapsaması ve bu uygulama ve oyunları doğrudan indirebilecekleri bir pazar yeri oluşturmasıdır. Uygulama olduğundan dolayı Android cihazınız üzerinden APK dosyasını rahatlıkla indirebilir, cihazınıza kurabilirsiniz. Tıpkı APK Pure’da olduğu gibi günlük olarak güncellenen Blackmart Alpha’da uygulamanızın yeni güncellemeleri hakkında anlık olarak bildirim alabilirsiniz.

Thinpo - Android İçin En İyi 5 Güvenli APK İndirme Sitesi

Blackmart Alpha web sitesinden bir görünüm

Bunlar araştırıp bulduğumuz hatta bazılarını kullandığımız ve güvenilirliğinden emin olduğumuz Android APK indirme siteleriydi. Eğer kullanmayı tercih ettiğiniz daha iyi, güvenilir Android APK indirme sitesi biliyorsanız yorumlarda bizimle paylaşın. Paylaştığınız her yorum bizim için değerlidir. Daha iyi içerikler için bizi desteklemeyi unutmayın.

İçerik Yazarı

Edebiyata, sanata, bilime ve "iyi" kitaplara tutkuyla bağlı, internetin ücra köşelerinde editörlük yapmış, nevi şahsına münhasır yazar bozuntusu.

Yorum

Öne Çıkan İçerikler

Film ve Dizi

Okuma Süresi: 5 dk K Pop Gruplarının Yer Aldığı Güney Kore Mini Dizileri listemizde bu hafta K Pop erkek müzik gruplarının başrolünde yer alan...

Girişimcilik

Okuma Süresi: 3 dk Vizyon kavramının öneminden, hayal ile vizyon arasındaki farklardan ve nasıl vizyon sahibi olabileceğimizden bahsettik.

Bilim

Okuma Süresi: 3 dk İnsanlığı Ay'a götüren teknolojiyi icat etti ve dünyayı uzay ligine atlattı. Savaştan kaçarak başarılara imza atan Nazi roket teknisyeninin Amerika'ya...

Film ve Dizi

Okuma Süresi: 5 dk Alman yapımı Balloon filmi, gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen ve izleyicinin nabzını yüksek tutmasıyla akıllara kazınan bir yapım. Peki balonla...

Oyun İncelemeleri

Okuma Süresi: 5 dk 2021 bahar aylarında çıkması beklenen en iyi Japon RPG oyunlarına yer verdiğimiz listemizde birbirinden müthiş konsol ve bilgisayar oyunları var!

İncelemeler

Okuma Süresi: 7 dk Jim Jones, David Koresh, Charles Manson ve Warren Jeffs tarafından kurulan Hepsi birbirinden sapkın hepsi birbirinden tehlikeli bu dört tarikat...

Reklam

Bilim

Okuma Süresi: 2 dk Apa 7.0 Yazım Kuralları, American Psychological Association adlı Amerikan menşei derneğin bilimsel ve akademik makalelerin yazım şekli ile ilgili birkaç...

Tarifler

Okuma Süresi: 2 dk Siyah paltosunun iç cebinden hafifçe ezilmiş bir kutu çıkardı. Harry titreyen parmaklarla açtı onu. İçinde kocaman, yapış yapış çikolatalı bir...

Oyunlar

Okuma Süresi: 5 dk Cyberpunk 2077 evrenindeki en güçlü ikonik silahları, ana görev ve yan görevlerden nasıl elde edebileceğinizi anlatıyoruz! Şimdiye kadar yapılmış en...

Oyunlar

Okuma Süresi: 3 dk Garry's Mod İçin Kapsamlı ve Detaylı Dark RP Terimleri, Chat Komutları ve Kurallar Rehberi

Reklam