Android İçin En İyi 5 Güvenli APK İndirme Sitesi

Android cihazınıza ücretli ve premium uygulama ve oyunlarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz en güvenli 5 APK indirme sitesini araştırdık.

Android cihazınıza ücretli ve premium uygulama ve oyunlarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz Android için en iyi 5 güvenli APK indirme sitesini Listeledik.

Android işletim sistemi tarafından kullanılan APK paket dosya formatı anlamına gelir. Mobil oyunların ve Android uygulamaların kurulum sistemidir. Web tarayıcı üzerinden arattığınızda genelde Google Play dışında birçok kaynağın bu tarz APK dosyaları yayınladığını görebilirsiniz. Kimisi kendi uygulamasını yayınlarken kimisi de ücretli Android uygulama ve oyunlarını hackleyerek kendi sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde dağıtır. Ancak her APK yayınlayan web sitesi güvenli değildir. Kaynağını bilmediğiniz ancak Google Play’de ücretli olan uygulama o an size cazip gelebilir. Uygulamayı ücretsiz olarak elde etmek uğruna Android cihazınıza indirerek yüklemeye koyulursunuz. Ancak cihaza virüs bulaşır veya verileriniz çalınarak dolandırılırsınız. Hatta cihazınız bozulabilir. Nitekim Google Play’de ne yazık ki değerinin üzerinde satılan uygulamaları elde edebileceğiniz farklı güvenli APK siteleri mevcut. Bu siteler güvenli olmasının yanı sıra birçok takipçisinin olması dolayısıyla oldukça revaçta. Gelin birlikte bu siteleri Android İçin En iyi 5 Güvenli APK İndirme Sitesi adlı listemizde inceleyelim.

5. APK Mirror

APK Mirror güvenli olmakla kalmıyor. APK siteleri arasındaki en popüler web site ünvanını da taşıyor. APK Mirror’da hemen hemen her aradığınız uygulama ve oyunun APK versiyonunu bulabilirsiniz. Sürekli güncellenen arşivi sayesinde her uygulamanın en güncel sürümüne tamamen ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Birçok kategoride uygulama ve oyun paylaşan APK Mirror’da eğer işinizi çabuk halletmek istiyorsanız arama kutusunu kullanabilirsiniz. Pokemon Go gibi benzeri bulunması zor uygulama ve oyunlarda en çok ziyaret edilen site olan APK Mirror, karmaşık site tasarımlarından uzak temiz ve aradığınızı kolayca bulabilirsiniz.

APK Mirror web sitesinden bir görünüm

4. APK4Fun

APK4Fun, aynı APK Mirror gibi güvenli bir APK indirme sitesidir. Ancak APK Mirror’a göre daha organizedir. Aradığınız uygulama ve oyunu çabucak bulabilirsiniz. Kategoriler daha spesifik olarak etiketlenmiştir. APK4Fun; Atari, Bulmaca, Basit Eğlence, Aksiyon, Rol Yapma, Macera, Araçlar, Üretkenlik, Eğitim, Eğlence, Sağlık ve Fitness gibi kategorilere sahiptir. APK Mirror’da ki gibi en çok indirilenler kategorisine sahiptir. Hatta bir de Editör’ün Seçimi kategorisi mevcuttur. Hızlı ve zahmetsiz indirme seçenekleri sayesinde sizi spam reklamlarının kaos ortamından kurtarır.

APK4Fun web sitesinden bir görünüm

3. APKPure

APK Pure sade tasarımı ve kullanıcı dostu web sitesiyle listemizin en kullanışlı APK sitelerinden birisi. Bu özelliğini ise 18 farklı dilde yayın yapmasına borçlu. İP adresinize göre bulunduğunuz bölgenin diline tercüme edilen site oldukça iyi! Temiz ve organize bir site olmasının yanı sıra en güvenli APK indirme sitelerinden birisidir. Android uygulama ve oyunları site içerisinde her gün düzenli olarak güncellenir. Ayrıca uygulamanızın güncel versiyonu için APK Pure’un bildirimlerine abone olursanız güncelleme ilk geldiğinde sizi haberdar eder.

APKPure web sitesinden bir görünüm

2. Android APK

Hiçbir yerde bulamadığınız Android uygulama ve oyunları Android APK’da mutlaka bulursunuz. Site hem güvenlik açısından oldukça başarılı hem de temiz ve organize tasarımı sayesinde istediğiniz her APK dosyasını rahatlıkla keşfedebilirsiniz. APK veritabanı oldukça geniş olan Android APK’da indirme işlemiş hızlı ve zahmetsizdir. Bulması zor uygulama ve oyun listesi yayınlayan Android APK oldukça güncel altyapısı sayesinden indirdiğiniz uygulama ve oyunların güncel versiyonlarını da bulabilirsiniz.

Android APK web sitesinden bir görünüm

1. Blackmart Alpha

Blackmart Alpha, web sitesinden çok Android cihazınız için özelleştirilmiş bir uygulamadır. APK dosyası olarak indirdiğiniz Blackmart Apk, Android kullanıcılarının ücretli ve premium Uygulamaları ve oyunları herhangi bir kısıtlama olmaksızın ücretsiz olarak indirmelerine olanak tanıyan ücretsiz bir Google Play, Aptoide ve AC Market alternatifidir. Blackmart Alpha’yı diğer apk sitelerinden ayıran en büyük fark ise Google Play dahil ve Google Play dışında olan tüm APK karaborsasını kapsaması ve bu uygulama ve oyunları doğrudan indirebilecekleri bir pazar yeri oluşturmasıdır. Uygulama olduğundan dolayı Android cihazınız üzerinden APK dosyasını rahatlıkla indirebilir, cihazınıza kurabilirsiniz. Tıpkı APK Pure’da olduğu gibi günlük olarak güncellenen Blackmart Alpha’da uygulamanızın yeni güncellemeleri hakkında anlık olarak bildirim alabilirsiniz.

Blackmart Alpha web sitesinden bir görünüm

Bunlar araştırıp bulduğumuz hatta bazılarını kullandığımız ve güvenilirliğinden emin olduğumuz Android APK indirme siteleriydi. Eğer kullanmayı tercih ettiğiniz daha iyi, güvenilir Android APK indirme sitesi biliyorsanız yorumlarda bizimle paylaşın. Paylaştığınız her yorum bizim için değerlidir. Daha iyi içerikler için bizi desteklemeyi unutmayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler