Final Space 3.Sezonuyla 2021’de Dönüyor!

Olan Rogers ve David Sacks tarafından yaratılan Adult Swim animasyon dizisi Final Space’in 3.sezonu 2021’de Adult Swim ve Netflix’te yayınlanacak.

Olan Rogers ve David Sacks tarafından yaratılan Adult Swim animasyon dizisi Final Space’in 3.sezonu 2021’de Adult Swim ve Netflix’te yayınlanacak. Warner Media, Final Space Season 3: First Look fragmanını yayınlayarak duyurduğu popüler animasyon serisi Final Space’in 2021’in başında yeni bölümler yayınlayacağını ima etti. Fragmanda 2.sezonun aksine aksiyon dozajı yüksek sahnelerin yanı sıra talihsiz kozmonotlarımız The Lord Commander belasını def etmek ve Final Space’in açılmasını engellemek için çabalıyor.

Final Space ilk olarak TBS’te prömiyer yaptıktan sonra ikinci sezonunu Adult Swim’de yayınladı. İlk başlarda pek tutulmasa da 2.sezonun ardından yavaş yavaş tanınmaya başlayan Final Space, box office listelerini zorlamaya başladı. Dizinin yapımcılarından biri olan ve aynı zamanda 1 ve 2.sezonda Clarence’i seslendiren Conan O’Brien dizinin tutulmasına ön ayak oldu. Daha sonra David Tennant, Fred Armisen, Steven Yeun, Ron Perlman, John Dimaggio, Tika Sumpter‘ın seslendirmeleri Final Space’i çağdaşlarından ayıran ve özel kılan bir animasyon dizisi yaptı.

Olan Rogers’ın Final Space’i yaratma serüveni aslında 2010 yılına dayanıyor. Gary Space adını verdiği ve Dan Brown‘ın çizimlerinden oluşan 10 bölümlük çizgi filmin ilk bölümünü Youtube’a yüklemesi sonucu yayın hayatına başladı. Çizgi filmin tutmasının ardından Olan Rogers seriyi yeniden başlatma kararı aldı ancak Dan’in farklı planları nedeniyle ertelendi. 2016 yılında tekrar denediklerinde Gary Space ismini Steven Universe’e benzediği için Final Space olarak değiştirdiklerini duyurdu. Ardından Final Space’in pilot bölümü Youtube kanalında Coty Galloway ve Olan Rogers tarfından seslendirildi. Conan O’Brian’ın dikkatini çeken animasyon dizisi Olan Rogers’ın Final Space’ini geliştirerek TBS’te yayınlama fikrini sundu. Conaco, Final Space prodüksiyonunu kurarak Rogers’ın sektördeki deneyimsizliğini dengelemek için David Sacks‘i baş sorumlu olarak görevlendirdi. İki haftalık bir çalışmadan sonra Sacks ve Rogers diziyi TBS’e sundu. Olumlu yanıt alan dizi stüdyolar tarafından teklif yağmuruna tutuldu. Ancak TBS diziyi kaçırmadı. Olan Rogers 2016 yılının aralık ayında Garry ve Mooncake’i seslendireceğini duyurdu. 2017 Temmuz ayında ise diğer karakterleri seslendirecek sanatçılar belli olmaya başladı. Seslendirme kadrosu; Fred Armisen, Conan O’Brien, Keith David , Coty Galloway, Tom Kenny , Caleb McLaughlin , John DiMaggio , Ron Perlman, Shannon Purser , Andy Richter , David Tennant ve Steven Yeun olarak belirlendi. Devamında dizi çekildi ve Reddit’te ilk prömiyerini yaptı.

Final Space 3.Sezon Fragmanı

https://youtu.be/mF7wLTna4SA

Final Space İzleyebileceğiniz Platformlar

Final Space İzle(TIKLA)

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlgili İçerikler